CVTI SR, Workshop / Bratislava

Robotický workshop od FIRST Global Slovakia, o. z.


Toto podujatie už prebehlo.

Ponorte sa s nami do vzrušujúceho sveta robotiky. Robotický workshop Vedeckej cukrárne od FIRST Global Slovakia, o. z., vám pomôže objaviť kúzlo robotov, naučí vás efektívne plánovať, konštruovať a programovať v zábavnom a interaktívnom prostredí. Či už snívate o kariére vo vede a v inžinierstve, alebo ste len zvedaví, workshop je určený práve pre vás. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a registrujte sa.

Tento workshop je súčasťou Vedeckej cukrárne na tému Ako robotika mení svet a Slovensko (prednášajúci: prof. Ing. František Duchoň, PhD.), ktorá sa uskutoční v rámci Utorka s technológiami dňa 7. 11. 2023 ako jedno z hlavných podujatí v rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku 2023.

Workshop je určený pre študentov stredných škôl. Prihlásiť sa môžete ako skupina s troma až piatimi členmi. Počet miest je obmedzený na 25 študentov a workshop bude trvať približne štyri hodiny (cca od 11:30 hod.).  Prosím, neregistrujte celé triedy, ale len vybraných záujemcov (max 5 z jednej triedy). Každého záujemcu je potrebné registrovať zvlášť na 1 miesto.

Kapacita je naplnená.