Festival / Bratislava

Science-enterTainment-yoU!

Science-enterTainment-yoU!

Science-enterTainment-yoU! Zdroj: stuyou.sk


Toto podujatie už prebehlo.

Fyzika v rockovej gitare, odpad ako poklad, temná strana vesmíru alebo zelená revolúcia v chémii? Pútavé prednášky nielen o týchto témach, ale aj množstvo atraktívnych vedeckých pokusov, trikov a ukážok – to všetko nájdete na mimoriadnom podujatí Science enterTainment yoU!, ktoré pripravuje Slovenská technická univerzita a jej fakulty.

Kedy a kde prebehne podujatie Science-enterTainment-yoU

Podujatie zažijete v utorok 14. mája 2024 od 9.00 v STU Aréne na FEI STU BA v Mlynskej doline, Ilkovičová 3, Bratislava.

Vstup je voľný.

Rezervácia

Pre veľký záujem študentov zo stredných škôl si vás dovoľujeme požiadať o krátku informáciu, týkajúcu sa času vášho predpokladaného príchodu, ako aj predbežného počtu návštevníkov za vašu inštitúciu. Vyplňte náš registračný formulár a my vás zaradíme do predbežného zoznamu. Následne vás budeme informovať o hlavnom programe podujatia a ostatných sprievodných aktivitách počas dňa.

Na čo sa môžete tešiť

V STU Aréne v Mlynskej doline na vás čaká množstvo zážitkov a inšpirácie v podobe zaujímavých expozícií, prednášok aj workshopov. Pod jednou strechou a počas jedného dňa sa vám predstavia všetky fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave – a to pútavo i zábavne, presne v zmysle sloganu „veda hrou“.

Pre koho je podujatie určené

Podujatie je orientované na stredoškolákov a výchovných poradcov. Jeho cieľom je ukázať vám čaro a možnosti techniky, technického vzdelávania, vedy a výskumu v súčasnosti i v budúcnosti.

Viac info

Program podujatia (.pdf, stuba.sk)

https://www.stuyou.sk/

https://www.stuba.sk/sk/diani-na-stu/prehlad-aktualit/veda-na-stu-bude-zabavat.html