CVTI SR, Prednáška / celé Slovensko

Potraviny, biohospodárstvo, prírodné zdroje, poľnohospodárstvo a životné prostredie a aktuálne príležitosti v období 2021 – 2022


Toto podujatie už prebehlo.

Národná kancelária Horizontu Vás pozýva dňa 4.5.2021 od 9:30 – 12:45 hod. na webinár s názvom „Horizont Európa – Klaster 6 Potraviny, biohospodárstvo, prírodné zdroje, poľnohospodárstvo a životné prostredie”, ktorý je zameraný na predstavenie nadchádzajúcich výskumno-inovačných príležitostí v rámci Klastra 6 v novom rámcovom programe Horizont Európa (2021-2027).

Témy plánovaných výziev predstaví Stanislav Hronček, delegát programového výboru. Monika Bideau Repčíková vysvetlí význam misií a európskych partnerstievSynergie národných a medzinárodných nástrojov a aktérov z pohľadu žiadateľa priblíži Dana Peškovičová.

Webinár je venovaný všetkým, ktorí majú jedinečné riešenia konkrétnych tém a svojimi  návrhmi prispejú k posilneniu vedomostnej a inovačnej základne, či zvýšeniu konkurencieschopnosti Európy. Očakáva sa, že ponúknu udržateľné riešenia.

Kedy a ako sa pripojím

Webinár sa uskutoční 4. mája 2021 a je potrebné sa vopred registrovať registrovať prostredníctvom formulára, najneskôr 03.05.2021 do 13:00 hod. Odkaz na pripojenie sa k webináru dostanete mailom na adresu uvedenú v registrácii po jej uzávierke.

Program podujatia

Viac info

ERA Portál Slovensko (eraportal.sk)

Potrebujete viac informácií? Neváhajte a opýtajte sa: Ing. Nataša Hurtová a Mgr. Monika Bideau Repčíková