CVTI SR, Iné / Bratislava

Informačný deň vedeckých infraštruktúr EMBL a ELIXIR

Plagát podujatia: Informačný deň vedeckých infraštruktúr EMBL a ELIXIR

Informačný deň vedeckých infraštruktúr EMBL a ELIXIR. Zdroj: eraportal.sk


Toto podujatie už prebehlo.

Využite príležitosť a zúčastnite sa podujatia Informačný deň vedeckých infraštruktúr EMBL a ELIXIR, ktorý sa koná z príležitosti trvalého členstva Slovenskej republiky v prestížnej medzinárodnej organizácii EMBL (The European Molecular Biology Laboratory). Okrem organizácie EMBL bude na podujatí predstavená aj vedecká infraštruktúra ELIXIR.

Kedy a kde sa Informačný deň vedeckých infraštruktúr EMBL a ELIXIR uskutoční

Podujatie sa uskutoční dňa 14. septembra 2023 (10:00 – 14:00 hod.) v priestoroch Univerzitného vedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave, Ilkovičova 8.

Na čo sa môžete tešiť

V rámci podujatia odznejú prednášky z rôznych výskumných oddelení z hlavného sídla EMBL Heidelbergu. Súčasťou podujatia je aj predstavenie EMBL programov pre PhD študentov a mladých výskumníkov. Rovnako budú na podujatí predstavené možnosti, ktoré organizácie EMBL ponúka pre slovenských vedcov spolu s konkrétnymi vedeckými službami.

Na podujatí sa tiež dozviete informácie o vedeckej infraštruktúre ELIXIR, ktorá sa zameriava na biologické dáta, ich spracovanie, uchovávanie, zdieľanie a analýzu. Dozviete sa teda viac o príležitostiach, ktoré infraštruktúra ELIXIR dokáže poskytnúť slovenskej komunite vedcov.

Program

Program: Informačný deň vedeckých infraštruktúr EMBL a ELIXIR.

Program: Informačný deň vedeckých infraštruktúr EMBL a ELIXIR. Zdroj: eraportal.sk

Viac info

https://eraportal.sk/podujatia/informacny-den-vedeckych-infrastruktur-embl-a-elixir/