Prednáška / celé Slovensko

Girl’s Day 2022

Banner podujatia: Girl's Day 2022

Toto podujatie už prebehlo.

Podujatie je súčasťou osláv Medzinárodného dňa žien a dievčat v IT, ktorý sa oslavuje na celom svete vždy v štvrtý štvrtok v štvrtom mesiaci. Na Slovensku ho už od roku 2014 zastrešuje občianske združenie Aj Ty v IT.

Jeho cieľom je predstaviť svet IT a moderných technológií dievčatám vo veku 15 – 19 rokov a priblížiť im, aké možnosti štúdia, práce či podnikania im sektor ponúka.

IT organizácie, firmy aj univerzity otvárajú v tento deň svoje brány, aby stredoškoláčky na celom Slovensku mohli nahliadnuť do tohto dynamicky sa rozvíjajúceho sveta a na vlastné oči posúdiť možné budúce kariérne uplatnenie v sektore.

Po úspešnom online podujatí minulý rok sme sa opäť rozhodli pre koncept vysielania naživo z nášho Girl’s Day štúdia, ktorý vyšperkujeme krátkymi zaujímavými videami, interaktívnymi vstupmi, diskusiou a tiež možnosťou vyhrať zaujímavé ceny.

Prihlasovanie a termín

Vyplnením formulára sa prihlásiš na online podujatie Girl’s Day 2022, ktoré sa uskutoční 28. apríla 2022 od 10:00 hod. a je určené pre študentky stredných škôl a gymnázií od 15 rokov.

Čo budeš potrebovať

Počítač, stabilné internetové pripojenie a mobilný telefón alebo tablet na komunikáciu cez sli.do.

Viac info

Všetky informácie, ako aj podrobný PROGRAM budeme priebežne zverejňovať na stránke www.girlsday.sk.

https://www.facebook.com/AjTyVIT/

https://www.instagram.com/ajtyvit/