CVTI SR, Konferencia / celé Slovensko

COINTT 2021 – Cooperation innovation technology transfer

Vedecké dáta a ich analýza na modernej vizualizačnej technológii. Zdroj: iStockphoto.com

Toto podujatie už prebehlo.

Niekto má nový nápad, niekto podnikateľského ducha. Keď nájdu spoločnú rec, môže prísť úspech. Poznať význam ochrany duševného vlastníctva je kľúčová hodnota pre obe strany. Akademikov a podnikateľov aj tento rok spojí odborná konferencia s medzinárodnou účasťou.

Konferencia COINTT 2021 prichádza s druhým ročníkom a svoj program zameria práve na možnosti a spôsoby informovanosti jednotlivých aktérov o duševnom vlastníctve a inováciách ako takých, ale tiež o pôsobení a možnostiach vzájomných väzieb jednotlivých aktérov medzi sebou.

Téma

Pozdvihovanie povedomia o význame ochrany duševného vlastníctva, transfere technológií a zvyšovaní využívania inovácií v podnikaní.

Kedy sa podujatie uskutoční a ako sa môžem prihlásiť

Podujatie COINTT 2021 sa uskutoční v dňoch 19. – 21. 10. 2021 v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave (Ilkovičova 2) a tiež online prenosom živého vysielania. Odborné prednášky v rámci konferencie odprezentujú pozvaní hostia počas prvých dvoch dní. Na tretí deň je pripravený tzv. matchmaking – networkingová aktivita Veda pre prax, ktorá bude iba na pozvánky. Aktivita je plánovaná ako súčasť Slovenskej kooperačnej burzy, ktorú organizuje agentúra SARIO.

Tradične sa počas konferencie ocenia aj víťazi Ceny za transfer technológií na Slovensku – CTTS 2021. Program konferencie je zverejnený na https://cointt.sk/program/. Registrácia je bezplatná. Program Slovenskej kooperačnej burzy nájdete zverejnený na webových stránkach agentúry SARIO.

Viac info

https://cointt.sk/