Prednáška / celé Slovensko

Vplyv raného detstva na vývin mozgu a správania

Banner podujatia

Toto podujatie už prebehlo.

Často si neuvedomujeme, že vo veku, kedy sa pomaličky staviame na nohy a váhavo vyslovujeme prvé slová, náš mozog úpenlivo pracuje na tvorbe osobnosti, ktorou sa jedného dňa staneme. Dá sa teda povedať, že z pohľadu neurológie závisí to, čím sme, od toho, kde sme dosiaľ boli. Dôležitú tému dopadu raného stresu a psychickej traumy na vývoj mozgu nám v pondelok 14. júna priblíži psychiatrička a psychoterapeutka Natália Kaščáková.

Kedy a ako sa pripojím

14. júna 2021, online.

Cena podujatia

Podujatie je platené. Lístky si môžete zakúpiť na https://tickpo.zoznam.sk/sk/listky/webinar-vplyv-raneho-detstva-na-vyvin-mozgu-a-spravania-25229/

Prednášajúca

MUDr. Natália Kaščáková, PhD.
je psychiatrička a psychoterapeutka v súkromnej praxi, kde sa venuje prevažne dospelým pacientom s depresívnymi, úzkostnými, psychosomatickými a vzťahovými ťažkosťami. Od roku 2015 sa venuje výskumu na Institúte sociálního zdraví na Univerzite Palackého v Olomouci, kde od r. 2021 pôsobí ako odborná asistentka. Výskumne sa venuje skúmaniu súvislostí medzi traumatizáciou v detstve a neskoršom živote, vzťahovou väzbou, odolnosťou a zdravím. Je autorkou knihy Obranné mechanizmy z psychoanalytického, etologického a evolučno-biologického aspektu.

Viac info

https://www.facebook.com/events/520829029325800