CVTI SR, Prednáška / celé Slovensko

Na káve s NCPs #3: Ako si vybrať a čítať tému výzvy na predkladanie projektovej žiadosti?

Grafika k podujatiu: Na káve s NCPs #3: Ako si vybrať a čítať tému výzvy na predkladanie projektovej žiadosti?

Na káve s NCPs #3: Ako si vybrať a čítať tému výzvy na predkladanie projektovej žiadosti? Zdroj: eraportal.sk


Toto podujatie už prebehlo.

Radi by sme vás pozvali na tretie stretnutie „Na káve s NCPs“, na ktorom sa budeme venovať téme „Ako si vybrať a čítať tému výzvy na predkladanie projektovej žiadosti“ v programe Horizont Európa.

Kedy a ako sa podujatie Na káve s NCPs uskutoční

Podujatie sa uskutoční on-line vo štvrtok 21. marca 2024 v čase od 13:00 do 14:00 hod.

Podujatie bude prebiehať online (Webex) a v priebehu celého podujatia budete mať možnosť klásť otázky kedykoľvek počas prezentácie. Diskusia je otvorená pre každého a budeme veľmi radi, ak sa do nej zapojíte a navzájom si vymeníme doterajšie skúsenosti a postrehy k téme.

Na podujatie nie je potrebné sa registrovať. Stačí, ak 21. marca 2024 o 13:00 hod. kliknete na odkaz na vysielanie: https://video.nti.sk/join?cejwxoozc2a

O podujatí

Počas podujatia vám vysvetlíme ako si vybrať vhodnú tému pre váš projektový zámer, ako sa orientovať v pracovných programoch, ako pracovať s textom témy pre konzorciálne projekty a na čo sa sústrediť pri písaní žiadosti. Pozvanie prijali aj hostia z radov slovenských žiadateľov s bohatými praktickými skúsenosťami so zapojením sa do konzorciálnych projektov Horizont Európa.

Pre koho je podujatie určené

Toto podujatie je určené začiatočníkom aj (mierne) pokročilým záujemcom, ktorí už počuli o programe Horizont Európa, ktorí sa už so žiadosťou o grant stretli, ale ešte stále váhajú, či sa zapojiť a kde začať.

Viac info

https://eraportal.sk/podujatia/na-kave-s-ncps-3-ako-si-vybrat-a-citat-temu-vyzvy-na-predkladanie-projektovej-ziadosti/