Súťaž / celé Slovensko

Junior Internet 2022

Banner podujatia: Junior Internet 2022

Toto podujatie už prebehlo.

V AMAVET-e spustili na Nový rok 2022 už 17. ročník jedinečnej konferenčnej súťaže JUNIOR INTERNET. Súťažná konferencia je určená žiakom základných a stredných škôl. Súťažiacimi sú individuálni autori alebo tím maximálne troch autorov, ktorí sa aktívne zaujímajú o digitálnu grafiku a dizajn, písanie textov, blog alebo vlog, o tvorbu webových stránok a programovanie aplikácií.

Logo: Junior Internet 2022

Súťažné kategórie

  • JuniorWEB – webové stránky,
  • JuniorDESIGN – digitálne grafické práce,
  • JuniorTEXT – texty ľubovoľného literárneho útvaru na vyhlásenú tému, ktorú zverejníme v deň spustenia súťaže 1. januára 2022,
  • JuniorBLOG – blogy a vlogy,
  • JuniorAPP – mobilné aplikácie,
  • JuniorLEARN – weby a aplikácie využiteľné vo vzdelávaní.

Ako a dokedy sa môžem prihlásiť

Súťažiaci prihlasujú svoje práce na www.juniorinternet.sk. do 15. marca 2022 o 23:59 h. Po tomto termíne nasleduje hodnotenie prihlásených prác a pozvanie tých najzaujímavejších na finále súťaže – konferenčnú súťaž. Organizátor Asociácia pre mládež vedu a techniku verí, že ju budú môcť usporiadať prezenčne na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave 29. a 30. apríla 2022.

 

Viac o súťaži JUNIOR INTERNET sa dozviete aj vo videu, v ktorom riaditeľ súťaže Dávid Richter a absolvent JUNIOR INTERNET-u Alexander Valach poskytli tipy, kam môžu učitelia posunúť šikovných žiakov v oblasti využívania IT.

Viac info

Registrácia https://registracia.juniorinternet.sk/ 

https://www.juniorinternet.sk/