Prednáška / celé Slovensko

IT Čajovňa – GlobalLogic – Ak raz, potom navždy

IT Čajovňa: Ak raz potom navždy

Toto podujatie už prebehlo.

Vážení žiaci 2. stupňa základných škôl a žiaci stredných škôl, v rámci projektu IT Akadémia – vzdelávanie pre 21.storočie Vás pozývame do našej ONLINE IT čajovne, na tému    

„One Time, Next Time – Ak raz, potom navždy“

V dnešnom svete je mnoho dostupné online. Niektoré veci sú úžasné, napríklad ovládanie auta na diaľku. Niektoré menej, ako napríklad zanechanie digitálnej stopy pri nakupovaní. Stačí sa raz niekde objaviť, z internetu sa to už nikdy nestratí.

Platforma: ZOOM

Prihlasovacie údaje zašleme len prihláseným žiakom 08.12.2020 na zadaný email v prihláške (prosíme žiakov, aby si skontrolovali aj priečinok SPAM)

Prihlasovanie: do 08.12.2020

Prihlasovanie

 

Tešia sa na Vás lektori z spoločnosti GlobalLogic 

Zuzanka Herková  – vyhľadáva talenty, ktoré sa cítia v IT vodách úplne bezpečne. Pracuje na tejto pozícii už dosť dlho, aby vedela odhadnúť človeka a jeho schopnosti. Má úplne jasno v tom, že IT je poskytnúť komukoľvek košaté možnosti. 

Tomáš Kurať – úzko spolupracuje s nemeckými automobilkami. Vďaka nemu a jeho tímu sa môžeme v autách spoľahnúť na elektroniku. Napríklad, že samo auto zavolá pomoc v prípade dopravnej nehody.

Tibor Radačovský – sa intenzívne pokúša vydolovať to najlepšie z ľudí, ktorých máme v GlobalLogic-u. Rovnako tak, sa venuje aj študentom. To aby už počas štúdia zistili, aké super to IT môže byť a čo to vlastne všetko obnáša.