Konferencia / celá Európa

EUSEW2022 – Európsky týždeň udržateľnej energie 2022

Banner podujatia: EUSEW2022 – Európsky týždeň udržateľnej energie 2022

Toto podujatie už prebehlo.

V dňoch 26. až 30. septembra 2022 sa uskutoční v poradí už 17. európsky týždeň udržateľnej energie – EU Sustainable Energy Week 2022. Počas celého tohto týždňa budú v Európe prebiehať stovky podujatí, ktorých cieľom je podporiť energetickú efektívnosť a obnoviteľné zdroje a otvorene o nich diskutovať.

Témou tohtoročnej online konferencie bude „Going green and digital for Europe’s energy transition“.

Hlavný program podujatia a stále pribúdajúce informácie ku konferencii nájdete na oficiálnych stránkach EUSEW a na sociálnych sieťach: Twitter a Facebook.

Témy a program

  • Hlavná Politická konferencia (Policy Conference) zameraná na energetickú bezpečnosť pre budúce generácie v Európe (výzva na organizátora podujatia otvorená do 24. marca)
  • EUSEW Awards, s možnosťou hlasovať za najlepšieho finalistu v štyroch kategóriách: Innovation, Local Energy Action, Woman in Energy and Young Energy Trailblazer (výzva na zabezpečenie súťaže bude otvorená 8. marca 2022)
  • Networking Village v hybridnej online aj fyzickej podobe: 1:1 online stretnutia
  • virtuálne debaty a ďalšie partnerské podujatia Sustainable Energy Days v celej Európe od júna do septembra 2022.

Účastníci budú mať možnosť zúčastniť sa množstva online sprievodných podujatí, ktoré sa budú organizovať počas akcie Sustainable Energy Days v celej Európe.

Viac info

https://eraportal.sk/podujatia/eusew2022-europsky-tyzden-udrzatelnej-energie-2022/

Oficiálna stránka podujatia (eusew.eu)