CVTI SR, Iné / celé Slovensko

Digitalizácia a Priemysel – Informačný deň k výzvam Horizont Európa: Klaster 4

Informačný deň – Digitalizácia, priemysel a vesmír

Toto podujatie už prebehlo.

Národná kancelária Horizontu vás pozýva na podujatie s názvom „Informačný deň k výzvam Horizont Európa: Klaster 4 – časť Digitalizácia a Priemysel“.

Kedy a ako sa Informačný deň uskutoční

Informačný deň k výzvam Horizont Európa sa uskutoční dňa 1. februára 2023 od 8:30 do 12:20 h. online.

Na podujatie je potrebné sa vopred registrovať v spodnej časti stránky eraportal.sk. Otázky nám môžete adresovať aj vopred prostredníctvom prihlasovacieho formulára. Odkaz na pripojenie na podujatie vám bude zaslaný na emailovú adresu po registrácii na podujatie. Starostlivo si ho uchovajte.

Program

Na podujatí budú predstavené výzvy v rámci nového pracovného programu Klastra 4 programu Horizont Európa zamerané na oblasť Digitalizácia a Priemysel. Z prezentácií sa dozviete aj praktické informácie ako sa orientovať v pracovnom programe, ako hľadať partnerov v rámci výziev Klastra 4 alebo prečo sa zapájať do partnerstiev programu Horizont Európa. Odprezentované budú aj zaujímavé informácie o tematicky súvisiacich inovačných spoločenstvách Európskeho inovačného a technologického inštitútu (KIC EIT).

Pre koho je podujatie určené

Cieľovou skupinou Informačného dňa sú vedci, výskumníci,  inovátori, výskumné inštitúcie, univerzity či podniky, ktoré majú záujem o účasť vo výzvach v rámcovom programe Horizont Európa.

Predbežný program podujatia – zmena programu vyhradená organizátoromPrednášky týkajúce sa KIC EIT zastrešené zahraničnými rečníkmi budú prezentované v anglickom jazyku bez tlmočenia.

Viac info

Predbežný program podujatia (.pdf, eraportal.sk)

https://eraportal.sk/podujatia/informacny-den-k-vyzvam-horizont-europa-klaster-4-cast-digitalizacia-a-priemysel/