CVTI SR, Prednáška / celé Slovensko

Ako napísať úspešný projektový návrh do programu Horizont Európa?

Banner podujatia: Ako napísať úspešný projektový návrh do programu Horizont Európa?

Toto podujatie už prebehlo.

Ako napísať úspešný projektový návrh do programu Horizont Európa? To je otázka, ktorú často v Národnej kancelárii Horizontu dostávame. Preto sme veľmi radi, že sa nám podarilo, v  spolupráci s agentúrou MakeitEU, pripraviť pre  Vás webinár s názvom Practical training on Horizon Europe template – How to write a proposal.

Kedy a ako sa webinár uskutoční

Webinár sa uskutoční dňa 13. októbra 2022 od  9:00 do 13:00 hod., online. Bude v anglickom jazyku a aby ste z neho mali čo najväčší úžitok, mal by byť interaktívny. Preto bude možné zadávať otázky v anglickom jazyku priamo na webinári vždy po ukončení každej kapitoly alebo ich môžete poslať pred webinárom už počas Vašej registrácie.

Na podujatie je potrebné sa vopred registrovať pomocou formulára v spodnej časti stránky.

Lektorka

Marie Prouteau má viac ako 13-ročné skúsenosti s písaním a hodnotením výskumných a inovačných projektov  financovaných z fondov EÚ. Vyštudovala európske záležitosti na univerzite v Aix-Marseille vo Francúzsku. Svoju kariéru začala ako manažérka pre projekty 7. rámcového programu v CNRS – francúzskom národnom výskumnom centre. V súčasnosti pôsobí ako nezávislá konzultantka pre tvorbu projektových návrhov do programu Horizont Európa a Erasmus+. Od roku 2014 pôsobí aj ako odborná hodnotiteľka pre Európsku komisiu pre výzvy v oblasti MSCA (HE) a programu ERASMUS+.

Viac info

Program webinára (.pdf)
https://eraportal.sk/podujatia/practical-training-on-horizon-europe-template-how-to-write-a-proposal/