Preskočiť na obsah Preskočiť na pätu (NCP VaT)
VEDA NA DOSAH – váš zdroj informácií o slovenskej vede

Webinár CVTI SR: Dajte vlastnému projektu prívlastok úspešný

VEDA NA DOSAH

Podujatie pripravila Národná kancelária Horizontu Centra vedecko-technických informácií SR (CVTI SR).

Podujatie CVTI SR

Zdroj: CVTI SR

Napísať projektový návrh, ktorý zodpovedá kritériám kvality aktuálneho európskeho rámcového programu pre výskum a inovácie Horizont Európa, je proces, v ktorom okrem samotného zámeru potrebujete aj určité skúsenosti.

Národná kancelária Horizontu (CVTI SR) pripravila workshop, v rámci ktorého tieto cenné skúsenosti s tvorbou projektového návrhy priblíži.

Workshop sa zameriava špeciálne na projekty schémy MSCA Postdoctoral Fellowship, ktorá financuje projekty pre individuálnych riešiteľov. 

Využiť ju môžu výskumní pracovníci, ktorí majú doktorát a chcú získať nové zručnosti prostredníctvom tréningu a medzinárodnej, interdisciplinárnej a medzisektorovej mobility.

„Workshop Ako napísať úspešný projekt MSCA Postdoctoral Fellowship cielime na písanie projektového návrhu s dôrazom na komplexné adresovanie jednotlivých hodnotiacich kritérií. Pridáme cenné rady a tipy k praktickým aspektom prípravy a podávania projektového návrhu,“ hovorí Katarína Šimková, marketingová manažérka pre Horizont Európa z Národnej kancelárie Horizontu CVTI SR.

Doplnila, že podujatie je otvorené výskumníkom z akejkoľvek oblasti, ktorí pripravujú projektový návrh alebo zvažujú prípravu vlastného projektu vo výzvach na rok 2021 alebo 2022.

Užitočný bude aj pre uchádzačov, ktorí projekt podávali v minulosti a zvažujú jeho opätovné podanie v aktuálnom rámcovom programe.

Podujatie sa uskutoční online dňa 25. 6. 2021 od 9. 30 hod. do 11.30 hod.

Registráciu môžete využiť do 24. 6. 2021 do 14. 00 hod.

Najneskôr deň pred podujatím vám organizátori zašlú odkaz na pripojenie sa k živému vysielaniu.

 Zdroj: Tlačová správa CVTI SR

(DK)

CENTRUM VEDECKO-TECHNICKÝCH INFORMÁCIÍ SR Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky