Súťaž /

súťaž|Prestížna súťaž diplomových prác IT SPY 2020


Toto podujatie už prebehlo.

Každý rok hľadajú desiatky ambasádorov tie najlepšie úspešne obhájené diplomové projekty. Konkurenciu tvorí stovky diplomových prác, ktoré vzniknú na 17-tich IT fakultách českých a slovenských univerzít. Spoločnou voľbou sú pod záštitou najstaršej IT profesnej organizácie ACM (Czech & Slovakia Chapter) vybraní tí, ktorí sa stretnú v záverečnom finále.

 

Veríš svojej práci a chceš aj Ty vstúpiť medzi elitu? Zúčastniť sa môže každý, kto v tomto akademickom roku úspešne obhájil svoju diplomovú prácu s IT tematikou. Skontaktuj svojho univerzitného ambasádora a podpor u neho svoju nomináciu do súťaže. Viac nie je treba. Získaš tak jednoducho spätnú väzbu, ako tvoj projekt obstojí v domácej i zahraničnej konkurencii!

 

Odmena víťaza a finalistov súťaže

Hlavným dôvodom, prečo sa zapojiť, je zisk prestížneho titulu finalistu súťaže IT SPY. Víťaz súťaže získa navyše ešte odmenu vo výške 1000 EUR, ktorá môže poslúžiť k ďalšiemu rozvoju jeho diplomového projektu. Vedúci víťaznej práce ďalej získa 200 EUR ako poďakovanie za dobrú prípravu svojho študenta.

 

Všetci finalisti získajú certifikát o účasti vo finále súťaže, prezentáciu ich práce v Galérii najlepších a v prípade záujmu môžu
odprezentovať svoj projekt médiám a informovať o ňom širokú i odbornú verejnosť.

 

Študenti vďaka IT SPY získajú dôležité kontakty, možnosť ľahšie sa presadiť na medzinárodnej úrovni a previesť svoje projekty do praxe. Súťaž je zároveň skvelou príležitosťou pre firmy a investorov, ktorí môžu zachytiť nápady s potenciálom, podporiť ich rozvoj a získať nových zamestnancov.

 

Dôležité termíny

02. 05. 2020  Zahájenie súťaže IT SPY
15. 09. 2020  Uzávierka prihlášok
07. 11. 2020  Vyhlásenie finalistov
10. 12. 2020  Finálový ceremoniál

 

Viac informácií