Súťaž / celé Slovensko

súťaž|Prestížna súťaž diplomových prác IT SPY 2020

  • Toto podujatie už prebehlo.

Každý rok hľadajú desiatky ambasádorov tie najlepšie úspešne obhájené diplomové projekty. Konkurenciu tvorí stovky diplomových prác, ktoré vzniknú na 17-tich IT fakultách českých a slovenských univerzít. Spoločnou voľbou sú pod záštitou najstaršej IT profesnej organizácie ACM (Czech & Slovakia Chapter) vybraní tí, ktorí sa stretnú v záverečnom finále.

 

Veríš svojej práci a chceš aj Ty vstúpiť medzi elitu? Zúčastniť sa môže každý, kto v tomto akademickom roku úspešne obhájil svoju diplomovú prácu s IT tematikou. Skontaktuj svojho univerzitného ambasádora a podpor u neho svoju nomináciu do súťaže. Viac nie je treba. Získaš tak jednoducho spätnú väzbu, ako tvoj projekt obstojí v domácej i zahraničnej konkurencii!

 

Odmena víťaza a finalistov súťaže

Hlavným dôvodom, prečo sa zapojiť, je zisk prestížneho titulu finalistu súťaže IT SPY. Víťaz súťaže získa navyše ešte odmenu vo výške 1000 EUR, ktorá môže poslúžiť k ďalšiemu rozvoju jeho diplomového projektu. Vedúci víťaznej práce ďalej získa 200 EUR ako poďakovanie za dobrú prípravu svojho študenta.

 

Všetci finalisti získajú certifikát o účasti vo finále súťaže, prezentáciu ich práce v Galérii najlepších a v prípade záujmu môžu
odprezentovať svoj projekt médiám a informovať o ňom širokú i odbornú verejnosť.

 

Študenti vďaka IT SPY získajú dôležité kontakty, možnosť ľahšie sa presadiť na medzinárodnej úrovni a previesť svoje projekty do praxe. Súťaž je zároveň skvelou príležitosťou pre firmy a investorov, ktorí môžu zachytiť nápady s potenciálom, podporiť ich rozvoj a získať nových zamestnancov.

 

Dôležité termíny

02. 05. 2020  Zahájenie súťaže IT SPY
15. 09. 2020  Uzávierka prihlášok
07. 11. 2020  Vyhlásenie finalistov
10. 12. 2020  Finálový ceremoniál

 

Viac informácií