Festival /

registrácia|festival|Vedecký veľtrh 2020


Toto podujatie už prebehlo.

Z dôvodu pandémie sa Vedecký veľtrh v roku 2020 ruší. Tešíme sa na Vás budúci rok. Ďakujeme za pochopenie.

VEDECKÝ VEĽTRH 2020 – staňte sa partnerom/sponzorom

Omniveda/Veda nás baví n. o. v spolupráci s Fakultou matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave a Slovenskou technickou univerzitou v Bratislave sa rozhodla dňa 13.9.2019 usporiadať už štvrtý ročník Vedeckého veľtrhu na námestí NC Eurovea v Bratislave.

Organizátori veľtrhu si stanovili za cieľ hravou formou priblížiť vedu hlavne žiakom základných a stredných škôl, ale i zvedavým dospelým.

Vysoké a stredné odborné školy, priemyselné školy, vedecké ústavy, záujmové organizácie a subjekty komerčnej sféry, ktoré sa veľtrhu zúčastnia, vám vo svojich stánkoch dokážu, že veda je všade okolo nás v každodennom živote. Deti si budú môcť formou interaktívnych experimentov sami overiť mnohé skutočnosti a javy.

Vysoké a stredné odborné školy budú mať zasa príležitosť predstaviť šikovných študentov a predviesť ich vynálezy, ktorými neraz získali rôzne ocenenia doma i v zahraničí. Malí návštevníci si budú môcť niektoré pokusy sami vyskúšať alebo si overiť svoje schopnosti a znalosti v súťažných kvízoch.

Celodenný zábavný program pre deti a mládež, v rámci ktorého budú rôzne oblasti vedy a výskumu prezentované zaujímavou a interaktívnou formou. Okrem toho, že sa účastníci budú môcť zapojiť do rôznych pokusov a vedeckých hier, je pripravený pútavý program, ktorý bude zaujímavý nielen pre deti a mládež ale aj pre učiteľov, rodičov a širokú verejnosť.
Nebudú chýbať hry, súťaže s množstvom cien ale aj zaujímavé prednášky.

Vstup na veľtrh je zdarma a voľný pre všetkých!

 

Prezrite si prezentáciu k Vedeckému veľtrhu a podmienky partnerstva „…aj vy patríte na VEDECKÝ VEĽTRH!“

Stránka podujatia