Súťaž / celé Slovensko

LingvaKvíz 2022

Ilustrácia dievčaťa s tabletom a loga LingvaKvízu, ktorým je otáznik v bubline. Zdroj: CVTI SR

Toto podujatie už prebehlo.

LingvaKvíz je celoslovenský vedomostný online kvíz zameraný na cudzie jazyky.  Tento zábavný a inovatívny kvíz sa bude konať už po tretí krát pri príležitosti Európskeho dňa jazykov, ktorý sa každoročne oslavuje 26. septembra.

Kedy a ako sa môžem zapojiť

Kvíz odštartuje v pondelok 26. septembra 2022, priamo na Európsky deň jazykov. Prebiehať bude po celý mesiac, až do 25. októbra 2022. Účastníci sa budú môcť kedykoľvek a kdekoľvek zapojiť a bezplatne si zlepšovať svoje znalosti v cudzích jazykoch, ako aj všeobecný prehľad o nich.

Kvíz bude hrateľný priamo na stránke kviz.lingvafest.sk. Po skončení hry uverejníme na stránke kviz.lingvafest.sk zoznam 150 najlepších hráčov, aj zoznam výhercov, ktorí od sponzorov súťaže vyhrajú hodnotné ceny.

O podujatí LingvaKvíz

V roku 2021 súťažiaci spolu odohrali 221 164 hier, pričom priemerne odohral každý hráč 106 hier. Za jeden mesiac strávili všetci hráči neuveriteľných 843 hodín hraním kvízu. Organizátori kvízu ako aj súťažiaci, ktorí sa doň zapojili, hodnotia tento ročník veľmi pozitívne. Pochvaľujú si kreativitu a pútavosť kvízu, ako aj edukačný prínos, ktorý pre nich tento kvíz predstavoval. Tím Edukácia@Internet má preto motiváciu zorganizovať LingvaKvíz aj v tomto roku, pri príležitosti Európskeho dňa jazykov, takže sa môžete tešiť na veľké množstvo zaujímavých otázok z rôznych jazykových oblastí a taktiež budete mať možnosť hrať o fantastické ceny! Vďaka podpore zapojených organizácií, partnerov a sponzorov bude môcť byť tento ročník ešte bohatší na ceny ako tie predchádzajúce.

Viac info

https://kviz.lingvafest.sk/

https://www.facebook.com/LingvaFest