Iné / celé Slovensko

Krokovačka – Svetový deň rodinných lekárov

Banner podujatia Čas a miesto a počet krokov je na každom z vás. Každým krokom za zdravie si ctíme prácu všeobecných lekárov po celom svete ale najmä toho vášho vo vašej obci.

Toto podujatie už prebehlo.

Dovoľte, aby sme vás pozvali na tlačový brífing, ktorý sa uskutoční v stredu 19.mája o 14:30 v reštaurácii Leberfinger, pri príležitosti Svetového dňa rodinných lekárov.

Na tlačovom brífingu a na Krokovačke, ktorou bude brífing ukončený, sa budete môcť stretnúť a porozprávať s prezidentom SSVPL, MUDr. Petrom Makarom a s lekármi, ktorí vám radi zodpovedajú akékoľvek otázky týkajúce sa ich profesie všeobecného lekárstva, ale aj záležitostí, ktoré ich momentálne trápia.

Všetkých vás zároveň pozývame, aby ste s nami 19. 5. 2021 o 15:30 hod. vyrazili do parkov, do lesa, niekam, kde by sme spolu odkráčali pre zdravie aspoň symbolických 2021 krokov.

Krokovačka je tu pre naše zdravie a pre zdravie našich pacientov – odkazujú všeobecní lekári, ktorých videopozvánku nájdete na Youtube.

Čas a miesto a počet krokov je na každom z vás. Každým krokom za zdravie si ctíme prácu všeobecných lekárov po celom svete ale najmä toho vášho vo vašej obci.

Program

  • Tlačový brífing o 14:30 hod. v reštaurácii Leberfinger
  • Stretnutie v Bratislave o 15:00 hod. v Sade Janka Kráľa (vstup od reštaurácie Leberfinger).
  • Stretnutie v Košiciach o 15:00 hod. pri Alej na Moyzesovej ulici (stretnutie na zastávke pri pošte).
  • Zahájenie Krokovačky v Sade Janka Kráľa o 15:30 hod.

Viac info

https://www.facebook.com/ssvpl.sk

https://ssvpl.sk/