Iné / celé Slovensko

Krokovačka – Svetový deň rodinných lekárov

Banner podujatia Čas a miesto a počet krokov je na každom z vás. Každým krokom za zdravie si ctíme prácu všeobecných lekárov po celom svete ale najmä toho vášho vo vašej obci.
  • Toto podujatie už prebehlo.

Dovoľte, aby sme vás pozvali na tlačový brífing, ktorý sa uskutoční v stredu 19.mája o 14:30 v reštaurácii Leberfinger, pri príležitosti Svetového dňa rodinných lekárov.

Na tlačovom brífingu a na Krokovačke, ktorou bude brífing ukončený, sa budete môcť stretnúť a porozprávať s prezidentom SSVPL, MUDr. Petrom Makarom a s lekármi, ktorí vám radi zodpovedajú akékoľvek otázky týkajúce sa ich profesie všeobecného lekárstva, ale aj záležitostí, ktoré ich momentálne trápia.

Všetkých vás zároveň pozývame, aby ste s nami 19. 5. 2021 o 15:30 hod. vyrazili do parkov, do lesa, niekam, kde by sme spolu odkráčali pre zdravie aspoň symbolických 2021 krokov.

Krokovačka je tu pre naše zdravie a pre zdravie našich pacientov – odkazujú všeobecní lekári, ktorých videopozvánku nájdete na Youtube.

Čas a miesto a počet krokov je na každom z vás. Každým krokom za zdravie si ctíme prácu všeobecných lekárov po celom svete ale najmä toho vášho vo vašej obci.

Program

  • Tlačový brífing o 14:30 hod. v reštaurácii Leberfinger
  • Stretnutie v Bratislave o 15:00 hod. v Sade Janka Kráľa (vstup od reštaurácie Leberfinger).
  • Stretnutie v Košiciach o 15:00 hod. pri Alej na Moyzesovej ulici (stretnutie na zastávke pri pošte).
  • Zahájenie Krokovačky v Sade Janka Kráľa o 15:30 hod.

Viac info

https://www.facebook.com/ssvpl.sk

https://ssvpl.sk/