Seminár / celé Slovensko

Ako začať v IT alebo čo sú Aj Ty v IT akadémie

Banner podujatia: Ako začať v IT alebo čo sú Aj Ty v IT akadémie

Toto podujatie už prebehlo.

Ak vás zaujali akadémie Aj Ty v IT, ale nie ste si isté, či je to to pravé pre vás, nepremeškajte naše predstavovacie podujatie! Predstavíme vám naše akadémie, spoznáte lektorov, máte šancu sa opýtať absolventiek na ich skúsenosti. Ak rozmýšľate, či by IT bolo to pravé pre vás, práve na našom podujatí to môžete zistiť.

Kedy a ako sa pripojím

7. septembra 2021 od 18:00 do 19:00 hod online cez live streaming na Facebook evente.

Program

  • predstavenie Women Data Academy lektorom Štefanom Šimíkom
  • predstavenie Women Tester Academy lektorom Martinom Škarbalom
  • diskusia s absolventkami akadémií
  • priestor na zodpovedanie otázok od záujemkyň o akadémie (otázky bude možné klásť do Facebook komentárov)

Na podujatí môžete online stretnúť

Veronika Pizano,
projektová manažérka Aj Ty v IT. Má na starosti všetky podujatia pre dospelé ženy. Toto predstavovacie podujatie bude moderovať a poskytne vám všetky organizačné informácie k akadémiám.

Štefan Šimík,
lektor Women Data Academy. Štefan je data scientist zameraný na oblasť financií a bankovníctva. Venuje sa dátovej analýze, machine learningu a softvérovému vývoju s hĺbkovou znalosťou bankovníctva, algoritmického obchodovania a finančných trhov.

Martin Škarbala,
jeden zo štyroch lektorov Women Tester Academy. Na internete známy pod prezývkou furbo. V rámci testingu za 11 rokov prešiel od pozície manuálneho testera cez programovanie automatických testov až po QA leada. Momentálne pôsobí v Kiwi.com, kde vedie QA oddelenie a pomáha QA engineerom napredovať v oblasti automatizácie. Testingu sa venuje aj ako lektor v rámci projektov Women tester academy, QA academy a ak má čas, točí online videá a kurzy o automatizácii.

Viac info

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Veroniku Pizano: pizano@ajtyvit.sk

https://www.facebook.com/events/525871508847053/