16
Február

registrácia|výzva|Mentoring a cyklus workshopov FABLAB2INDUSTRY (2018)

Začiatok
16. feb. 2018 00.00 hod.
Koniec
15. mar. 2018 16.00 hod.
Miesto
celé Slovensko
Mesto
celé Slovensko, Slovenská republika, SR
Vedný odbor
Typ podujatia
Súťaž
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
Fablab Slovensko, Ilkovičova 8, 841 04 Bratislava
Popis

Výzva na účasť na cykle workshopov:

Výzva je súťaž otvorená pre študentov a mladých profesionálov, ktorí by sa radi dozvedeli viac o tom, ako uviesť svojej prototypy na trh.

 

V ideálnom prípade prototypy by mali byť relevantné k prioritným oblastiam ako je: poľnohospodárstvo-potravinárstvo, kvalita života, energie a životného prostredia, mechatronika, informačné a komunikačné technológie, sociálne inovácie, inteligentné mestá a biotechnológie.

 

Máte dobrý nápad alebo rozpracovaný prototyp? Zúčastnite sa výzvy a zapojte sa do cyklu workshopov pre posilnenie vedomostí v oblasti uvedenia produktu na trh! Najlepšie projekty získajú tréningový kurz zameraný na urýchlenie tvorby prototypu. Následne sa môžete po splnení podmienok zúčastniť medzinárodných podujatí v Bratislave a v Budapešti. Najlepšie európske návrhy sa zúčastnia Fest v Mníchove  14.-17. júna 2018.

 

Účastníci:
Každý prototyp môže byť prezentovaný jednotlivcom alebo pracovnou skupinou. Je potrebný minimálny vek 18 rokov a ochota cestovať do Európy s cieľom prezentovať prototyp. Účasť je bezplatná a podlieha výberu profilov a prototypov.

 

Ako sa zúčastniť:
Vyplňte prihlášku , ktorá musí byť zaslaná najneskôr do 16:00 CET  15. marca 2018. Prosím vyplňte registračný formulár na prototyp, bez ohľadu na počet osôb, ktoré tvoria Váš tím.

 

Čas konania:
Mentoring a workshopy budú organizované od 2. Apríla 2018 do 4. mája 2018. Počas tohto času môžete konzultovať svoje prototypy priamo s odborníkmi vo FabLabe. Každý týždeň sa bude konať workshop zameraný na konkrétnu tému podporiť vedomosti ako priniesť  inováciu na trh.

 

Viac informácií

Súvisiace:

Hore
Veda v CENTRE 12/2020
Quark_01/2021
Aurelium - centrum vedy
Quark 25 rokov
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Ovos môže výrazne spestriť nutrične aj senzoricky bezlepkovú diétu.
Zistite viac