Seminár /

registrácia|výzva|Zelená inovačná a podnikateľská letná škola 2018


Toto podujatie už prebehlo.

„Eko“ je IN! Všetci tí inovátori či startupisti, ktorí majú rozpracovanú zaujímavú ekoinováciu sa môžu aktuálne prihlásiť na bratislavskú Zelenú letnú školu. Spoločne s odborníkmi tu nájdu spôsob ako svoju myšlienku posunúť k reálnemu podnikateľskému plánu.

 

Zelená inovačná a podnikateľská letná škola, alebo ak chcete Green Innovation and Entrepreneurship Summer School, sa aktuálne po prvom úspešnom ročníku v Nemecku presúva na Slovensko.

Na inovátorov, študentov, ale aj startupistov, ktorý pracujú na riešení určitej služby alebo produktu v oblasti životného prostredia a udržateľného rozvoja čaká intenzívny päťdňový workshop. Hlavným cieľom je, aby zúčastnení získali nové znalosti v oblasti zhodnocovania svojho potenciálneho biznis plánu, ale aj jeho financovania, marketingu či ochrany duševného vlastníctva.

 

Workshopy, tak ako i samotná letná škola sú určené študentom, podnikateľom, vynálezcom orientovaných na udržateľný obchod. Workshopy budú priestorom, kde sa bude diskutovať o zhodnocovaní biznis modelov, účastníci získajú spätnú väzbu od profesionálnych mentorov zo sektora zelených inovácií.

 

Do Zelenej inovačnej a podnikateľskej letnej školy sa môžu prihlásiť startupové tímy, ale aj individuálne ‚eko‘ talenty. Urobiť tak môžu do 21. júna 2018 vyplnením registračného formulára.

Samotná zelená letná škola sa uskutoční v dňoch 25. až 28. júna 2018. Účasť na podujatí je bezplatná.

 

Program

Informačný plagát (pdf 2 MB)

Viac informácií