Konferencia / Bratislava

Ako motivovať dospelých aby sa učili po celý život?

Čítanie a učenie sa. Zdroj: iStockphoto.com

Toto podujatie už prebehlo.

Národná podporná služba EPALE Slovensko vás pozýva na Konferenciu EPALE, s titulom „Ako motivovať dospelých aby sa učili po celý život?“

Cieľ konferencie a pre koho je určená

Cieľom konferencie je pozrieť sa na tému motivácie z rôznych aspektov a v rôznych oblastiach vzdelávania dospelých.

Konferencia je určená pre odborníkov a odborníčky v oblasti vzdelávania dospelých, registrovaných užívateľov a užívateľky platformy EPALE a pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o aktuálne trendy vzdelávania dospelých na Slovensku a v zahraničí.

Konferencia je súčasťou dlhodobých aktivít EPALE Slovensko v rámci budovania komunity odborníkov v oblasti vzdelávania dospelých a úsilia zvýšiť účasť dospelej populácie Slovenskej republiky na vzdelávaní.

Kedy a kde sa konferencia uskutoční

Konferencia sa uskutoční 17. marca 2022 od 10:00 do 15:00 v priestoroch hotela Falkensteiner v Bratislave.

Registrácia na konferenciu je otvorená do 9. marca 2022, do 14:00 alebo do naplnenia maximálnej kapacity.

Každý účastník konferencie obdrží e-mailom „Potvrdenie o účasti na konferencii EPALE“, ktoré je novým nástrojom platformy Europass. Ak máte záujem aj o zaslanie potvrdenia do Vašej knižnice Europass, prosím v registračnom formulári zadajte Vaše identifikačné ID elektronickej peňaženky (8 -miestne ID), ktoré nájdete vo svojom účte Europass (Moja knižnica – Certifikáty a diplomy – Vaše identifikačné ID elektronickej peňaženky).

Konferencia sa uskutoční v režime „Základ“ – pre všetky osoby bez ohľadu na ich prípadné očkovanie, prekonanie choroby či výsledok testovania.

Viac info

https://eraportal.sk/podujatia/konferencia-epale-slovensko/?era=1

https://epale.ec.europa.eu/sk/content/konferencia-epale