Preskočiť na obsah Preskočiť na pätu (NCP VaT)
VEDA NA DOSAH – váš zdroj informácií o slovenskej vede

Príďte na Týždeň otvoreného vládnutia 2020

VEDA NA DOSAH

Veríte, že občania sa majú podieľať na rozhodnutiach svojej vlády? V tom prípade príďte na Týždeň otvoreného vládnutia, vymeňte si s nami nápady a diskutujte o riešeniach, aby bola vláda zodpovedná voči svojim občanom.

Pozvánka na Týždeň otvoreného vládnutia 2020, Zdroj: Iniciatíva pre otvorené vládnutie

Či už je témou zapájanie všetkých relevantných aktérov do verejných politík, alebo zlepšovanie prístupu k informáciám a boj proti korupcii, Týždeň otvoreného vládnutia je jedinečnou príležitosťou pre všetkých, aby vytvorili spoločne ambiciózne záväzky k otvorenému vládnutiu.

Počas jednotlivých dní sa môžete zastaviť pri stánkoch a dozvedieť sa viac o činnostiach i aktivitách Platformy dobrovoľníckych centier, občianskeho združenia Proti prúdu, ktoré vydáva časopis Nota Bene, Aliancie združení na ochranu zvierat, občianskeho združenia Slovenská organizácia pre výskumné a vývojové aktivity, Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku alebo Parlamentného inštitútu Národnej rady Slovenskej republiky.

Kedy?

Od 23. septembra 2020 do 25. septembra 2020

Kde?

V Starej tržnici

Pre koho?

Všetkých aktívnych občanov, mimovládne organizácie, predstaviteľov štátnej správy, miest, obcí, krajov, pedagógov, vysoké školy a vedcov, podnikateľov, firmy a všetkých, ktorí chcú zlepšiť kultúru vládnutia na Slovensku.

Registrácia

Program jednotlivých dní a registračný formulár, ktorý je nutné vyplniť, nájdete na nasledujúcich odkazoch:

streda 23. septembra 2020: https://forms.gle/UvbF19wh3SK5AzGR8,

štvrtok 24. septembra 2020: https://forms.gle/cWSk57CNR7KNYnwD6,

piatok 25. septembra 2020: https://forms.gle/FTbb2bqNZsNckGNf7.

Usporiadateľ: Splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti, Stará tržnica a Iniciatíva pre otvorené vládnutie.

Zdroj: Iniciatíva pre otvorené vládnutie

(DK)

CENTRUM VEDECKO-TECHNICKÝCH INFORMÁCIÍ SR Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky