Konferencia / celé Slovensko

Žijem vedu naživo 2022

Banner podujatia: Žijem vedu naživo 2022

Toto podujatie už prebehlo.

Pozývame vás na konferenciu Žijem vedu naživo, kde sa už tradične slovenské vedkyne a vedci, pôsobiaci doma i v zahraničí, stretnú na jednom mieste, aby spoznali svoje vedecké príbehy, diskutovali na rôzne témy, vytvárali spolupráce, ponúkli stáže či pozície, a spoločne tak pomáhali posúvať slovenskú vedu dopredu.

Prednášky mnohých inšpiratívnych rečníkov a rečníčiek zo spoločenských, prírodovedných, technických, humanitných odborov, príklady úspešnej „slovenskej“ vedy zo Slovenska i zahraničia každého potešia a pozitívne naladia. Otvorené diskusie, okrúhle stoly, prezentácia rôznych vládnych i neziskových organizácií, centier na podporu vedy, občianskych združení a platforiem spojených s vedou. Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete len na Žijem vedu naživo.

Kedy a ako sa môžem zúčastniť

Zaregistrujte sa a zúčastnite sa osobne alebo sledujte konferenciu prostredníctvom živého prenosu na Youtube kanáli Žijem vedu. Konferencia bude prebiehať 20. decembra 2022 od 9:00 do 16:00 v priestoroch FEI STU v Bratislave (Ilkovičova 3).

Viac info

https://www.zijemvedu.sk/zvn2022

https://www.facebook.com/events/436223918443773/