Prednáška /

prednáška|Robotika.sk: Ako vychovať humanoidného robota (2019-10)


Toto podujatie už prebehlo.

Prednáška #30: Ako vychovať humanoidného robota (príklad: robot Robelf)
 
Prednáša: Jozef Metke
2. 10. 2019, 17:30 – 19:00
Fablab Slovensko, Ilkovičova 8, 841 04 Bratislava, Slovakia
 
Stretnite sa naživo s Robelfom! Robelf je domáci humanoidný robot vyvinutý na Taiwane. Jeho cielom je pomáhať v domácnosti: strážiť deti, domácnosť, starých ludí, má Vám radiť i zabávať Vás. Dá sa využiť aj ako klientský pracovník v biznis prostredí, napríklad v bankách, múzeách, v reštauráciách, na rôznych konferenciách, či iných eventoch. Vdaka mSolutions a RobotX Solutions sú dvaja Robelfovia aj na Slovensku a snažíme sa ich vychovať pre život v Európskom prostredí. 
 
 

Jozef Metke študoval na Univerzite Komenského a Ekonomickej univerzite v Bratislave, absolvoval študijné pobyty na E. M. Lyon a UGhent. Pôsobil v zahraničí a v roku 2006 sa vrátil na Slovensko, kde založil firmu mSolutions zaoberajúcu sa obchodovaním cez mobilné zariadenia a tomu zodpovedajúcou reklamou. Svoje pôsobenie rozšíril aj na outsourcing a mentoring pre start-upy.
 
Získal viacero domácich a medzinárodných ocenení, je držitelom JCI Young Innovative Entrepreneur. Externe prednáša na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského. V poslednom období sa venuje využitiu mobilných robotov v reklame i mimo nej a spolupracuje s výrobcom robota Robelf na jeho adaptácii pre európsky trh.

 

Upútavka (Youtube: Robelf 2016 Commercial Full Version)

 

Vstup voľný.

 

Facebook Robotika.SK

Viac informácií