Konferencia / Bratislava

Podpora excelentnosti vo výskume umelej inteligencie

Podpora excelentnosti vo výskume umelej inteligencie

Podpora excelentnosti vo výskume umelej inteligencie. Zdroj: TERAIS, Pozvánka


Toto podujatie už prebehlo.

Projektový tím TERAIS (Towards Excellent Robotics And Artificial Intelligence At A Slovak University) vás pozýva na konferenciu s názvom Podpora excelentnosti vo výskume umelej inteligencie. 

Kedy a kde sa podujatie uskutoční

Podujatie prebehne 16. júna 2025 od 8:00 – 17:30 hod. na Fakulte Matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave, poslucháreň F1 a F2.

Registrácia

Na podujatie je potrebná registrácia do 8. júna 2025.

Pre koho je podujatie určené

Podujatie Podpora excelentnosti vo výskume umelej inteligencie je jednodňovým konferenčným programom. Je určený pre odbornú ale aj širokú verejnosť. Podujatie ponúka inšpiratívne prednášky, prezentácie výskumu a príležitosti na spoluprácu.

O konferencii

Počas konferencie si môžete vypočuť prednášky Angela Cangelosiho (University of Manchester), Frederika Heintza (Linkoping university), zapojiť sa do diskusií ohľadom transferu technológií, budovať partnerstvá podporujúce inovácie,  zapojiť sa do networkingu, objaviť nové príležitosti pre spoluprácu v oblasti AI a robotiky.

Podujatie je organizované v rámci projektu Horizont Europe. Registrácia je možná na stránke podujatia TERAIS a účasť je bezplatná.

Viac info

https://terais.eu/events/

https://fmph.uniba.sk/detail-novinky/back_to_page/veda/article/supporting-excellence-in-ai-and-robotics-research/