Iné / Bratislava

Krokovačka – Medzinárodný deň rodinných lekárov

Banner podujatia: Krokovačka – Medzinárodný deň rodinných lekárov

Toto podujatie už prebehlo.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa rodinných lekárov organizuje Slovenská spoločnosť všeobecného praktického lekárstva svoju štvrtú Krokovačku, ALE PRVÚ S PACIENTMI.

Ak ste sa chceli niekedy s lekármi porozprávať aj inak než pri prehliadke či vyšetrení, teraz máte možnosť! Stačí obuť tenisky a hor sa na krásnu prechádzku okolo jazera na bratislavskej Kuchajde.

Súčasťou podujatia sú aj prezentačné stánky pre účastníkov, kde sa môžu edukovať o zdravom životnom štýle so všeobecnými lekármi i partnermi podujatia.

Kedy a kde sa podujatie uskutoční

V piatok 20. mája 2022 od 13. hod. na bratislavskej Kuchajde. Prezentácia účastníkov sa uskutoční pri amfiteátri (vchod od VIVO!).

Program

13:00 – Prezentácia účastníkov
13:10 – Otvorenie podujatia
13:30 – Prvé kráčanie okolo jazera Kuchajda
14:00 – Druhé kráčanie okolo jazera Kuchajda
14:30 – Tretie kráčanie okolo jazera Kuchajda
14:45 – Tombola

O akcii

Iniciátorom Krokovačky je Slovenská spoločnosť všeobecného praktického lekárstva (SSVPL), ktorej cieľom a predmetom činnosti je okrem iného aj podporovať myšlienky a odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a realizovať jej ciele pri rozvoji primárnej zdravotnej starostlivosti na Slovensku, pestovať úctu k lekárskemu povolaniu a jeho vykonávateľom.

Medzi významné ciele patrí aj spolupráca na realizácii celospoločenských preventívnych programov a podieľať sa na výchove pacientov z hľadiska podpory zdravia, prevencie, včasnej diagnostiky a liečby ochorení.

Viac info

https://www.facebook.com/events/339351681453558

https://www.krokovacka.sk/