Konferencia /

registrácia|konferencia|Fórum partnerov Slovenskej komisie pre UNESCO 2020


Toto podujatie už prebehlo.

Vážení členovia, priatelia a partneri Slovenskej komisie pre UNESCO,

 

Srdečne Vás pozývame na

Fórum partnerov Slovenskej komisie pre UNESCO,

ktoré sa uskutoční v Kongresovej sále MZVEZ SR, Hlboká cesta 2, Bratislava v utorok 29. septembra 2020 (predbežne počítame so začiatkom o 10.00 hod.).

 

Našim cieľom je pripraviť pútavý a interaktívny program o tradičných programoch a aktivitách jednotlivých výborov a sekcií Slovenskej komisie pre UNESCO, ako aj o najaktuálnejších aktivitách a prioritách organizácie, akými sú etika umelej inteligencie, či otvorené vzdelávanie a veda.
Špeciálny dôraz bude kladený na prezentáciu možností zapojenia škôl, miest a obcí do programov a medzinárodných sietí UNESCO.

 

Slovenská komisia pre UNESCO ocení Vaše príspevky do diskusie, ktoré odporúčame obohatiť aj o audiovizuálny obsah (krátke videá, či PPT prezentácie). Pokiaľ máte záujem vystúpiť v diskusii, prosím napíšte nám do 10. septembra 2020 a Vaše prípadné powerpointové prezentácie, videá a fotografie nám zašlite do 22. septembra 2020. V záujme prípravy čo najpestrejšieho a najpútavejšieho programu si dovoľujeme požiadať, aby ste Vaše príspevky limitovali na 5 minút, alebo v prípade využitia audiovizuálnych pomôcok na max. 10 minút.

 

Rezervujte si uvedený termín a svoju účasť nám, prosím, potvrďte na adresu unesco@mzv.sk do 10. septembra 2020. Následne Vám zašleme podrobnejší program podujatia.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami v septembri a želáme Vám krásne leto!

 

Sekretariát Slovenskej komisie pre UNESCO

 

Mestá a obce Slovenska sa môžu zapojiť do projektov UNESCO