Konferencia / celé Slovensko

NextStep Science Conference 2022

Banner podujatia: NextStep Science Conference 2022

Toto podujatie už prebehlo.

Kariérne podujatie šité na mieru pre prírodovedcov

Začal/a si už rozmýšľať, čo budeš robiť po škole, alebo ako sa vieš zapojiť do rôznych aktivít a stáži už počas vysokoškolského štúdia? Nenechaj si ujsť príležitosť a príď na druhý ročník podujatia NextStep Science Conference!

NextStep Science Conference je podujatie plné nepoznaných príležitostí, kde zistíš, aké možnosti sebarealizácie máš v rámci odboru a možno aj trochu mimo neho. Skrátka príležitosti, ktoré Ti pomôžu spraviť prvý krok k vysnívanej kariére. Je to na tebe!

Pre koho je podujatie určené

Ak študuješ prírodovedné, chemické, biofyzikálne odbory, farmáciu, alebo si nadšenec biológie a nových technológii, vykroč s nami a zober príležitosť do vlastných rúk. Získaš možnosť odlíšiť sa od ostatných, nájsť najlepšie pracovné ponuky, stáže alebo rôzne aktivity, vďaka ktorým si zvýšiš šance na trhu práce.

Okrem toho ťa čaká bohatý program plný zaujímavých prednášok a diskusií, interaktívnych workshopov a inšpiratívnych osobností zo sveta vedy, startupov, neziskoviek a množstvo atrakcií počas celého podujatia. Nebude chýbať ani after party po podujatí.

Cena, ako a kedy sa pripojím

Podujatie sa uskutoční online cez Zoom dňa 16. marca 2022 o 17:00. Podujatie je spoplatnené sumou 6,- €. Lístky si môžete kúpiť cez Tootoot.

Viac info

https://nextstepscience.org/

https://www.facebook.com/events/575431167027984