Iné / Bratislava

Astronomické pozorovanie na Hrade pri príležitosti Medzinárodného dňa hvezdární a planetárií

Fotka bratislavského hradu v noci

Astronomické pozorovanie na Hrade pri príležitosti Medzinárodného dňa hvezdární a planetárií. Zdroj: FB Slovenské planetáriá


Toto podujatie už prebehlo.

Milí priatelia hviezd a vesmíru, radi by sme Vás pozvali na astronomické pozorovanie pri príležitosti Medzinárodného dňa hvezdární a planetárií na bastióne nad čestným nádvorím Bratislavského hradu.

Teleskopy budú k dispozícii, ale ak máte vlastný, neváhajte ho priniesť. Toto podujatie je vhodné pre všetky vekové kategórie a je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí sa chcú viac dozvedieť o astronómii a vesmíre.

16Mar
Plagát podujatia: Deň hvezdární a planetárií 2024
Exkurzia, Prednáška | celé Slovensko

Deň hvezdární a planetárií 2024

Obdobie okolo jarnej rovnodennosti je na Slovensku tradične spojené s verejnou prezentáciou odbornej a popularizačnej práce v astronómii. Podujatia pripravované...

Kedy a kde sa Astronomické pozorovanie na Hrade uskutoční

Astronomické pozorovanie pri príležitosti Medzinárodného dňa hvezdární a planetárií, bude v sobotu, 16. marca 2024 od 18.30, na bastióne nad čestným nádvorím Bratislavského hradu.

Upozorňujeme, že pozorovanie sa uskutoční len za priaznivých poveternostných podmienok. V prípade oblačnosti alebo nepriaznivého počasia bude podujatie zrušené.

Viac info

https://www.facebook.com/events/1059232938467070/