CVTI SR, Prednáška / celé Slovensko

Aktuálne grantové príležitosti pre oblasť zdravia v programe Horizont Európa

Informačný deň Horizont Európa – Klaster 1: Zdravie

Toto podujatie už prebehlo.

Národná kancelária Horizontu vás pozýva na tematický webinár zameraný na predstavenie výskumno-inovačných príležitostí, ktoré ponúka rámcový program Horizont Európa pre oblasť zdravia. Na podujatí účastníci získajú prehľad o výzvach, ktoré obsahuje pracovný program pre klaster Zdravie na roky 2023 – 2024. Venovať sa budeme aj výzvam vo výskumno-inovačnej misii Rakovina a európskym partnerstvám relevantným pre oblasť zdravia. Načrtneme tiež možnosti podpory prostredníctvom programu EU4Health.

Na webinári sa účastníci dozvedia praktické odporúčania, ako napísať úspešný projekt, prezentovať ich bude národný delegát pre klaster Zdravie a zároveň hodnotiteľ projektov. Na záver vystúpi zástupca Výkonnej agentúry EK pre zdravie a digitálne technológie (HaDEA), ktorý poradí, ako sa dostať do medzinárodných konzorcií.

Kedy sa webinár uskutoční

Webinár sa uskutoční 31. januára 2023 v čase 13.00 – 15:30 h. Na podujatie je potrebné sa vopred registrovať vo formulári v spodnej časti stránky eraportal.sk, a to najneskôr do 30. 01. 2023 do 12:00 h.

Pre koho je podujatie určené

Podujatie je určené pre univerzity, výskumné pracoviská a tiež zástupcov z priemyslu a inovačného ekosystému.

Viac info

Program podujatia (.pdf, eraportal.sk)

https://eraportal.sk/podujatia/aktualne-grantove-prilezitosti-pre-oblast-zdravia-v-programe-horizont-europa/