Preskočiť na obsah Preskočiť na pätu (NCP VaT)
VEDA NA DOSAH – váš zdroj informácií o slovenskej vede

Prvý ročník Letnej školy inovátorov

VEDA NA DOSAH

Letná škola inovátorov

Máš inovatívny nápad v tvojom odbore a chceš ho konečne zužitkovať? Nemáš nápad, ale máš schopnosť motivovať ľudí, skvelé organizačné schopnosti alebo si spoľahlivý „makač“ a chceš byť súčasťou tímu, ktorý niečo vytvorí? Tak si koncom júna urob voľno v kalendári! Staň sa členom tímu v Letnej škole inovátorov!

Letná škola inovátorov sa bude konať od 29. júna do 3. júlaCentre vedecko-technických informácií SR. Je zameraná na spoluprácu jednotlivých akademických odborov, startupistov a novátorov so zámerom stimulovať inovačný potenciál. Prebiehať bude vo forme workshopov a tímovej práce. Každý tím bude pracovať na projekte, ktorý bude mať možnosť v závere letnej školy prezentovať mentorom a odborníkom z oblasti podpory podnikania.

Letná škola inovátorov je určená študentom VŠ, doktorandom, pracovníkom v oblasti vedy a výskumu, začínajúcim podnikateľom alebo záujemcom o podnikanie. Prihlásiť sa môže jednotlivec alebo hotový 4-členný tím.

Podmienkou účasti v Letnej škole inovátorov je vyplnenie prihlášky a pozitívne hodnotenie návrhov projektov/nápadov uvedených v prihláške odbornou porotou. V prípade, že počet záujemcov prevýši kapacity letnej školy, porota vytvorí na základe bodového hodnotenia rebríček úspešných uchádzačov.

Deadline na prihlásenie je do 31. 5. 2015. Program a registráciu nájdeš na webovej stránke www.npc.cvtisr.sk v sekcii Aktuality. Účasť je bezplatná!

Letná škola Inovátorov je podporená a spolufinancovaná z projektu Podpora zriadenia a rozvoja Národného podnikateľského centra na Slovensku – I. etapa.

Uverejnila: BK

CENTRUM VEDECKO-TECHNICKÝCH INFORMÁCIÍ SR Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky