Preskočiť na obsah Preskočiť na pätu (NCP VaT)
VEDA NA DOSAH – váš zdroj informácií o slovenskej vede

Fotosúťaž: Moja vedecko-vianočná výzdoba

VEDA NA DOSAH

Máte radi vedu, Vianoce a fotenie? Zašlite na náš Facebook do 6. decembra fotku vašej vianočnej výzdoby a hrajte o tlačiareň EPSON.

FB sutaz VND november 2020. Zdroj: CVTI SR

Banner FB súťaže VND november 2020. Zdroj: CVTI SR

Veda nikdy nespí a Vianoce nie sú výnimkou. Ak už ste porátali objemy všetkých vianočných gulí na stromčeku, zistili všetko o kaproch z biologického či ekologického hľadiska, máte za sebou chemický rozbor zemiakového šalátu a ešte stále máte chuť na niečo vedecké a vianočné zároveň, máme tu pre vás výbornú kratochvíľu!

Zapojte sa do našej súťaže a zašlite nám cez správu na náš Facebook fotografiu na tému Moja vedecko-vianočná výzdoba s krátkym vysvetlením, ako je vaša výzdoba prepojená s vedou a/alebo technikou. Zaslaním fotografie sa zaradíte do súťaže o tlačiareň Epson EcoTank L3150 v cene približne 170 eur, ktorú do súťaže venovala spoločnosť EPSON.

Z vašich fotografií vytvoríme 7. decembra fotoalbum na facebookovej stránke Veda na dosah a o víťazovi rozhodne najväčší počet lajkov pod fotografiou. Štatút súťaží na facebookovej stránke Veda na dosah nájdete TU.

Zaslaním príspevku súťažiaci súhlasia aj s nekomerčným využitím fotografie na účely popularizácie vedy a techniky. Samozrejme, s uvedením autora. Zapojením sa do súťaže účastníci prehlasujú, že sa so súťažnými podmienkami oboznámili a akceptujú ich.

(TL)

Operačný program MSSR

Investícia do Vašej budúcnosti
Tento projekt je podporený z Európskeho fondu regionálneho rozvoja

Táto webová stránka vznikla vďaka podpore v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra pre projekt: Podpora národného systému pre popularizáciu výskumu a vývoja
(kód ITMS: 313011T136), spolufinancovaný zo zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja.