Preskočiť na obsah Preskočiť na pätu (NCP VaT)
VEDA NA DOSAH – váš zdroj informácií o slovenskej vede

Letná škola robotiky vo Viedni

VEDA NA DOSAH

Association of Automation and Robotics v spolupráci s Centauro Ltd. organizuje Letnú školu robotiky (Robotics Summer School) v dňoch od 24. – 29. augusta  2015. Pozvanie platí pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o robotiku a chcú stráviť jeden vzrušujúci týždeň vo Viedni s ľuďmi z celého sveta.

Cieľom kurzu je poskytnúť študentom praktické skúsenosti nielen z programovania, ale aj poskytnúť im úvod do Letná školanových technológií a trendov z oblasti priemyselnej robotiky. Tento letný program poskytuje účastníkom príležitosť praktickej práce s priemyselnými robotmi (priamo od firmy, ktorá je lídrom na trhu), prácu v malých tímoch, ktoré priamo spolupracujú s učiteľom. Svoje zručnosti a skúsenosti získajú v DELMIA, ABB RobotStudio, Epson RC +, FANUC ROBOGUIDE…

Letná škola robotiky zahŕňa päť dní seminárov, prednášok a exkurzií do pozývajúcej spoločnosti. Na konci kurzu účastníci dostanú certifikát o účasti a za získanie nových robotických zručnosti.

Okrem workshopov letná škola ponúka na požiadanie aj vzrušujúci spoločenský program vo Viedni, ten je k dispozícii len na vyžiadanie.

Informácie o letnej škole

STRÁNKA PODUJATIA

e-mail

Zdroj: stránka podujatia

Spracovala a preložila: Mária Izakovičová

Uverejnila: ZČ

CENTRUM VEDECKO-TECHNICKÝCH INFORMÁCIÍ SR Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky