Preskočiť na obsah Preskočiť na pätu (NCP VaT)
VEDA NA DOSAH – váš zdroj informácií o slovenskej vede

Zapojte sa do súťaže pre start-upy „EYES 2.0 – národné kolo“

VEDA NA DOSAH

EYES 2.0 – národné kolo

Šesť start-upov postupuje z národného kola do medzinárodného finále (krajiny V4) v rámci súťaže EYES 2.0 – Regional cooperation for competitiveness and connectivity involving start-up ecosystem players (Regionálna spolupráca v oblasti konkurencieschopnosti a konektivity, zahŕňajúca start-up subjekty pôsobiace v oblasti ekosystémov). Prihlášku je potrebné zaslať do 6. marca 2018 do 9.00 na Konferenčné centrum TeleDom, Košice.

Medzinárodné finále sa uskutoční 19. marca 2018 v Budapešti. Náklady spojené s účasťou vo finále sú hradené jednému zástupcovi každého zúčastneného start-upu. V Budapešti sa rozhodne o celkovom víťazovi z každej krajiny.

Zástupcovia víťazného start-upu z každej krajiny budú mať možnosť počas roka 2018 bezplatne sa zúčastniť študijnej cesty do Budapešti, Košíc, Prahy a Varšavy (náklady budú predfinancované z projektu). Každá študijná cesta bude spojená s účasťou na významnejšej akcii zameranej na start-upy.

Partneri projektu sú Budapest Enterprise Agency/Hungary, Czech University of Life Sciences Prague, Point One/Czech Republic, The Association of Economic and Social Development „Wiedza” legally represents Mazovia Cluster ICT/Poland a NOVITECH a. s./Slovakia. Projekt získal podporu z Visegrad Fund.

 

Prihlášku je možné poslať prostredníctvom formuláru

 

Informácie a foto zdroj: www.startupcentrum.tuke.sk

Spracovala: Slávka Cigáňová (Habrmanová), NCP VaT pri CVTI SR

Uverejnila: VČ

CENTRUM VEDECKO-TECHNICKÝCH INFORMÁCIÍ SR Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky