Zapojte vaše podujatie do Týždňa vedy a techniky 2020

10. júl. 2020 • Iný

Zapojte vaše podujatie do Týždňa vedy a techniky 2020

Prípravy Týždňa vedy a techniky (TVT) 2020, ktorý sa uskutoční 9. - 15. novembra, sú už v plnom prúde. V rôznych mestách po celom Slovensku sa budú v priebehu tohto týždňa konať sprievodné podujatia TVT. Práve teraz máte šancu zaregistrovať medzi ne aj to svoje. 

Zapojiť sa môžu všetky školy, inštitúcie, organizácie či firmy. Stačí zaregistrovať akékoľvek sprievodné podujatie: deň otvorených dverí, prednášku, seminár, prezentáciu, konferenciu, workshop, besedu alebo výstavu. Podrobné informácie o tom, ako prihlásiť svoje podujatie nájdete v podsekcii Na stiahnutie. Okrem iného v nej nájdete aj logá, ktoré môžete využiť pri tvorbe vlastných prednášok.

Inštitúcie, ktoré by sa chceli zapojiť do TVT organizovaním ich vlastných podujatí, by sme tiež chceli požiadať o zverejnenie relevantných údajov na stránke www.tyzdenvedy.sk. Inštrukcie k zverejňovaniu podujatí sú uvedené na webe Týždeň vedy a techniky. V prípade otázok k zverejneniu podujatí nás kontaktujte prostredníctvom mailu ncpvat@cvtisr.sk.

Zdroj: CVTI SR

Foto: CVTI SR

(DK)

Hore
Quark_2020
TVT2020 prihlasovanie
Veda v CENTRE / Vedecká kaviareň 7/2020
TVT2020 súťaže
Vedec roka SR
Vedecká cukráreň video
VC 6/2020 železany
Veda v CENTRE máj
Vedecká cukráreň 5/2020
Aurelium - centrum vedy
Vírusy, vakcíny, imunita
Quark 25 rokov
kúpa časopisov jún 2016
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Publikácie Veda v CENTRE
Zaujímavosti vo vede
Dňa 20. mája 2019 sa udiali zmeny v Medzinárodnej sústave jednotiek.
Zistite viac