Workshop vedeckých filmov Camp 4Science aj v roku 2018 v Olomouci

04. jan. 2018 • Iný

Workshop vedeckých filmov Camp 4Science aj v roku 2018 v Olomouci

Plánujete natočiť film alebo dokument na tému vedy a techniky? Máte záujem získať skúsenosti s propagáciou vedeckej tematiky na trhu s dokumentárnymi filmami? Neváhajte a prihláste sa na unikátny workshop vedeckých filmov Camp 4Science zameraný na vedeckú dokumentárnu tvorbu.

Vedecké filmy používajú jedinečný spôsob rozprávania príbehov. Samotné spracovanie vedeckej tematiky si vyžaduje jedinečný prístup pri skúmaní témy, ako aj veľmi konkrétny produkčný plán. Pre zobrazenie jednotlivých príbehov s vedeckou tematikou existuje mnoho rôznych špecifických prezentácií, zobrazení formou animácií, ako aj abstraktné mikro aj makro javy. 

Neváhajte a prihláste sa so svojim projektom na workshop Camp 4Science, ktorý sa každoročne zameriava na možnosti rozvoja a financovania vedeckých dokumentárnych filmov, najmä v strednej a východnej Európe. Za účasti a s pomocou ostrieľaných medzinárodných expertov, režisérov a producentov so skúsenosťami v oblasti vedeckých filmov a dokumentov, workshop ponúka možnosť rozvoja prihlásených projektov. Špeciálny dôraz sa kladie na možnosti vhodného financovania, distribúcie, odborného filmového zamerania a mnoho ďalšieho. Súčasťou programu sú interaktívne prednášky, individuálne stretnutia, tematické sekcie venované spôsobom komunikácie obsahu vedeckého filmu alebo dokumentu, prípadové štúdie, a v posledný deň konania podujatia prezentácia a predstavenie vášho projektu verejne.

Prihlasovanie projektov prebieha do 17. februára 2018

 

Viac informácií nájdete v súvisiacich článkoch, na stránke prihlasovania, alebo na Facebook-u...

 

PRIHLASOVANIE

 

Zdroj: AFO 53; Tlačová správa Camp 4Science

Spracovala a uverejnila: Zuzana Vetrecin Čeplíková, NCP VaT pri CVTI SR

 

Súvisiace:

Hore
kúpa časopisov jún 2016
Aurelium - centrum vedy
Publikácie Veda v CENTRE
Quark_2019
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Bakteriofágy (fágy) sú vírusy, ktoré infikujú baktérie.
Zistite viac