INÝ LEVEL

Chceš sa stať oficiálnym členom mojej vedeckej posádky a získať cool certifikát? Zapoj sa do vedomostnej hry. Tvojou úlohou je postupne správne zodpovedať otázky vo všetkých tematických okruhoch. Môžeš si to najprv len tak vyskúšať ako demo testík alebo sa do toho pustiť naplno a naostro začať súťažiť.

Ak sa do toho pustíš naplno – tvoj počítač si tvoje odpovede zapamätá až po dobu 3 mesiacov a tým pádom nemusíš absolvovať všetky témy naraz a za sebou. Začať môžeš ktoroukoľvek témou. Ak v niektorej z otázok označíš nesprávnu odpoveď – systém ti to na záver, po vyhodnotení danej témy, vyznačí červenou farbou – teda budeš môcť prehľadne nájsť, ktorú otázku musíš ešte raz zodpovedať a vybrať v nej inú, ako pôvodne zvolenú odpoveď.

Po správnom zodpovedaní všetkých otázok v jednej téme ťa systém automaticky pustí do ďalšieho levelu - na otázky v ďalších ešte nezodpovedaných témach. Každá úspešne zodpovedaná téma zostane označená zelenou farbou a ty tak budeš mať prehľad, ktoré otázky a témy už máš za sebou a čo ťa ešte čaká.

Na záver, po úspešnom absolvovaní všetkých levelov a okruhov, nezabudni do formuláru vpísať tvoje správne údaje: meno a priezvisko, poštovú adresu a kontakt, na ktorom ťa môžem zastihnúť a certifikát aj miesto v posádke Čaka Vednéhoodborisa sú tvoje. 

Pri každej otázke máš viacero možností na odpoveď – vo väčšine prípadov je len jedna z nich správna. Pri niektorých otázkach je správnych odpovedí viacero, stačí ak si vyberieš aspoň jednu z nich. Informácie k úspešnému zodpovedaniu všetkých otázok nájdeš v sekcii roadshow - vždy v konkrétnom tematickom okruhu (prezentácie) či v sekcii veda na ošah (video zostrihy z prednášok).


Súťažný test na ostro Demoverzia testu