Startupistov čaká medzinárodné podujatie IoT ASIA 2018 v Singapure

19. jan. 2018 • Technické vedy

Startupistov čaká medzinárodné podujatie IoT ASIA 2018 v Singapure

Marec 2018 by mal v kalendári zasvietiť pre všetkých startupistov primárne zameraných na Internet of Things (IoT), Industrial (IIoT), IoT Data Analytics, Smart Cities alebo Technology. Majú možnosť zúčastniť sa medzinárodného podujatia IoT ASIA 2018 INTERNATIONAL EXHIBITION & CONFERENCE ON THE INTERNET OF THINGS TRANSFORMING BUSINESS, GOVERNMENT AND SOCIETY, ktoré sa uskutoční v Singapure. Start-upy sa môžu do výzvy zapojiť v rámci iniciatívy Startup Sharks Programu a Schémy na podporu startupov 2017 – 2020, odporúča Slovak Business Agency.

„Za posledné štyri roky sa podujatie IoT ASIA dostalo do popredia vďaka tomu, že prináša globálne možnosti spolupráce a príležitosti pre vlády, podniky a komunity v Ázii. Ide o cennú platformu, ktorá spája vedúcich technológií, architektov dizajnu, navrhovateľov riešení, inžinierov, akademické inštitúcie, investorov a začínajúcich podnikateľov s cieľom zhodnotiť najnovšie trendy a modely partnerstva v Ázii. Odlíšte sa a prezentujte svoju firmu. Pridajte sa k nám 21. a 22. marca 2018 v Singapure EXPO,“ vyzývajú organizátori.

IoT ASIA 2018 je unikátna medzinárodná konferencia, ktorá každoročne mapuje IoT riešenia z celého sveta, najmä Ázie a prináša absolútne novinky z tejto oblasti. Kľúčovými témami sú Smart cities a Internet of Things (IoT). Prihlásených je viac ako 500 technologických riešení a produktov, viac než 100 prednášajúcich, 30 networkingových a interaktívnych hodín a 25 technologických seminárov. Podujatie je platformou pre B2B stretnutia, ponúka množstvo obchodných príležitostí a informácií o najaktuálnejších technologických trendoch.

Organizátori podujatia Singapore Industrial Automation Association (SIAA) a SingEx Exhibitions vytvorili unikátne dvojdňové podujatie, pričom prvý deň je zameraný na Smart Cities a druhý deň na Industrial IoT. Na programe sú vládne a podnikateľské projekty, porovnateľné case studies a návrhy riešení na miestnej a regionálnej úrovni, regionálne a medzinárodné iniciatívy vlád a priemyslu, ktoré poukazujú na kľúčový vývoj, perspektívy rozvoja spôsobilosti pre priemysel a praktické iniciatívy, ale aj bloky vysvetľujúce technické komponenty IoT. Počas oboch dní vás čaká ešte množstvo ďalších workshopov.

 

Podrobný program a ďalšie informácie

 

Foto a info zdroj:

konferencia

SBA

Spracovala: Slávka Cigáňová (Habrmanová), NCP VaT pri CVTI SR

Uverejnila: VČ

 

Hore
fotografická súťaž TVT 2019
Noc výskumníkov 2019
kúpa časopisov jún 2016
Atmosféra počas TVT 2018
TVT 2019
Publikácie Veda v CENTRE
výtvarná súťaž TVT 2019
Aurelium - centrum vedy
Vedec roka 2018
QUARK
Prechod VK na VND - jeseň
TVT 2018 články
TAG Centrum vedy
TAG Mládež
TAG QUARK
TAG Ženy vo vede
TAG Spektrum vedy
TAG Slovenská veda
TAG História
TAG Rozhovor
TAG Publikácia
TAG Zaujímavosti vo vede
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Pesticídy zo skupiny neonikotínoidov sú pre včely rizikové.
Zistite viac