4
Apríl

konferencia|Bratislava OpenCamp 2020

Začiatok
04. apr. 2020 09.00 hod.
Koniec
04. apr. 2020 18.00 hod.
Miesto
Fakulta informatiky a informačných technológií STU, Ilkovičova 2, Bratislava
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Typ podujatia
Konferencia
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
Bratislava Open Camp
Spoluorganizátori
Spoločnosť pre otvorené informačné technológie
Popis

Tretí ročník IT konferencie pre každého študenta, nadšenca, alebo profesionála Bratislava Open Camp sa uskutoční 4. apríla. 2020 (9:00 – 18:00) na FIIT STU v Bratislave.
 
Táto akcia je inšpirovaná podobnými akciami, ktoré sa v zahraničí konajú už roky (napr. LinuxDays Praha) a jej cieľom je poskytnúť priestor odbornej komunity používateľov otvorených technológí a otvoreného softvéru, či už v oblasti systémov, počítačových sietí alebo programovania. Nevyhneme sa ani témam okolo otvorených dát a otvorenej spoločnosti. Konferencia nemá výskumno-vedecký charakter, no je zameraná na študentov IT smerov alebo odbornú verejnosť.

 

Kapacita konferencie je približne 650 miest. Vstup je zadarmo. Ktokoľvek môže poslať príspevok, zo všetkých obdržaných príspevkov následne organizátori zostavia program s ohľadom na jeho pestrosť a širokospektrálnosť.

 

Konferencia je organizovaná dobrovoľníkmi a financovaná súkromnými zdrojmi organizátorov spolu s financiami, ktoré poskytli partneri.

 

Súčasťou konferencie bude certifikácia LPI CE (Linux Professional Institute Central Europe). Možnosť prihlásenia sa končí 3 pracovné dni pred podujatím.

 

Podujatie na FB

Stránka podujatia

Súvisiace:

Hore
Noc výskumníkov 2020
Quark_11/2020
Aurelium - centrum vedy
Quark 25 rokov
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Dôležitú úlohu pri predchádzaní vzniku nádorových ochorení zohráva prevencia a zdravší spôsob života
Zistite viac