27
Október

prezentácia|Trh kože 2019

Začiatok
27. okt. 2019 10.00 hod.
Koniec
27. okt. 2019 18.00 hod.
Miesto
OC EUROVEA, Pribinova 8, Bratislava
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Vedný odbor
Typ podujatia
Prezentácia
Cieľová skupina
široká verejnosť
Organizátor
ZEAL s.r.o., Brnianska 19, Bratislava
Spoluorganizátori
Slovenská dermatovenerologická spoločnosť
Popis

V OC EUROVEA sa v nedeľu 27. októbra 2019 uskutoční tretí ročník podujatia TRH KOŽE, ktoré sa koná pod záštitou Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti (SDVS).
Ide o odborné podujatie určené pre širokú verejnosť, v rámci ktorého budú mať návštevníci možnosť konzultovať, informovať sa a diskutovať o známych a menej známych kožných ochoreniach, problémoch, či defektoch, ktoré trápia ich samotných, alebo najbližších.
 

 

Predchádzajúce ročníky prilákali mnohých záujemcov a Trh kože si získal mimoriadnu pozornosť a záujem práve pre svoj zámer ponúknuť návštevníkom bezplatné poradenstvo, konzultácie a odborné moderované prednášky dermatológov. Trh kože je zároveň platformou, kde je možné ľudí poučiť a upozorniť na to, aby nepodceňovali návštevu ambulancie kožného lekára. V odborných poradniach bude môcť každý záujemca konzultovať s dermatológmi akékoľvek svoje ťažkosti a problémy týkajúce sa kože.

 

V minulých rokoch boli v poradniach u niektorých návštevníkov odhalené a zachytené aj závažné a dovtedy neliečené kožné ochorenia ako psoriáza, či rakovina kože. V poradniach kože bude spolu počas ôsmych hodín k dispozícií dvadsať kožných lekárov. Do diskrétnych poradní bude potrebné sa prihlásiť online prostredníctvom stránky www.trhkoze.sk.

 

Trh kože sa tento rok uskutoční
27. októbra 219 v čase od 10.00 do 18.00 hod.
v nových priestoroch a  v spolupráci s obchodným centrom Eurovea.

 

Prítomní budú významní lekári z oblasti dermatológie z celého Slovenska, ktorí budú priamo k dispozícii vo verejných a diskrétnych poradniach kože. Na hlavnom pódiu budú zároveň prebiehať diskusné bloky s lekármi a pacientmi, rozdelené  podľa  tém Trh kože.

 

Stránka podujatia

Súvisiace:

Hore
Noc výskumníkov 2020
Quark_11/2020
Aurelium - centrum vedy
Quark 25 rokov
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Meter je základná jednotka dĺžky v medzinárodnej sústave jednotiek SI.
Zistite viac