23
Máj

registrácia|konferencia|Techsummit 2019

Začiatok
23. máj. 2019 09.00 hod.
Koniec
30. máj. 2019 17.00 hod.
Miesto
Grand Hotel River Park, Bratislava
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Vedný odbor
Typ podujatia
Konferencia
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
Future Proof, s.r.o. Obchodná 3, Bratislava
Spoluorganizátori
Ministerstvo hospodárstva SR
Popis

Radi by sme Vás pozvali na pokračovanie úspešného dvojdňového eventu Techsummit Bratislava 2019, ktorý sa uskutoční 29. - 30. 5. 2019 v hoteli Grand Hotel River Park v Bratislave.
 
1. deň Techsummit Global
Prvý deň konferencie bude venovaný globálnemu pohľadu lídrov na témy Techsummitu. Európská únia presadzuje digitálnu transformáciu a snaží sa vyrovnať s veľkými hráčmi, ako sú USA a Čína.

Už niekoľko rokov je kybernetický útok najväčšia hrozba, ktorá na nás denno denne útočí. Vie ovplyvniť rad vecí od výsledkov volieb az po finančné straty. Taktiež je v ohrození aj dodávanie energií, straty doležitých dát. Ako éra priemyslu 4.0 mení oblasť kybernetickej bezpečnosti? Zastaví umelá inteligencia (UI) kybernetickú kriminalitu? Je UI ďalším krokom v kybernetickej bezpečnosti? Ako by mali členské krajiny spolupracovať, zdieľať know-how a dáta, aké riešenia sa aktuálne ponúkajú, a v neposlednom rade aké podnikateľské príležitosti sa vytvárajú?
 
2. deň Techsummit Regional
Druhý deň konferencie bude venovaný podrobnejšiemu regionálnemu pohľadu k témam: Smart city, Priemysel 4.0. a Umelá inteligencia.
 
Smart cities ako mýty a legendy na Slovensku a okolí? Akú úroveň integrácií smart riešení sme dosiahli za posledné roky naopak aké sa aktuálne ponúkajú? Transformácia vzdelávania pre budúcnosť: Priemysel 4.0 od priemyslu 4.0 ku vzdelávaniu 4.0 a inžinierom 4.0 - máme roboty, máme smart riešenia, kto ich bude obsluhovať, ako napredujeme v tejto otázke? Limity a rýchlosť zlyhania technológie - zastaví UI kybernetickú kriminalitu? UI už dnes zasahuje všetky aspekty života (case studies) aké príležitosti vytvára UI pre podnikateľov?

 

Propozície (pdf 2.7MB)

Stránka podujatia

Hore
Atmosféra počas TVT 2018
Publikácie Veda v CENTRE
Aurelium - centrum vedy
Vedec roka 2018
QUARK
Prechod VK na VND - leto
fotografická súťaž TVT 2019
Noc výskumníkov 2019
kúpa časopisov jún 2016
TVT 2018 články
TAG Ženy vo vede
TAG Spektrum vedy
TAG Slovenská veda
TAG História
TAG Rozhovor
TAG Publikácia
TAG Zaujímavosti vo vede
TAG Centrum vedy
TAG Mládež
TAG QUARK
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Slepačie vajcia patria k biologicky najcennejším potravinám.
Zistite viac