5
Apríl

súťaž|Junior Internet 2019 (finále)

Začiatok
05. apr. 2019 09.00 hod.
Koniec
06. apr. 2019 15.15 hod.
Miesto
FIIT STU Ilkovičova 2, Bratislava
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Typ podujatia
Súťaž
Cieľová skupina
široká verejnosť
Organizátor
AMAVET - Asociácia pre mládež, vedu a techniku, Hagarova 4, 831 52 Bratislava
Spoluorganizátori
FIIT STU Ilkovičova 2, Bratislava
Popis

Súťažná konferencia JUNIOR INTERNET AMAVET 2019

14. ročník prezentácie tvorby online projektov na internete a jeho bezpečnosti.
 
Srdečne Vás pozývame na prehliadku kreativity, odbornosti, ale i zábavy prostredníctvom neformálneho vzdelávania mládeže, ktorá je súčasťou jedinečného projektu, spájajúceho mnohokrát kritizovaný svet internetu s prezentáciou tvorby online projektov, diskusiou, výmenou skúseností, či získavaním nových znalostí v problematike technológií, ale aj marketingu, bezpečnosti a komunikácie.
 
Finále súťažnej konferencie JUNIOR INTERNET AMAVET 2019 sa uskutoční 5. a 6. apríla 2019 na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave. Jej slávnostné otvorenie bude 5. apríla o 11:00 h, kde ste srdečne vítaní.

 

Súťažná konferencia je určená žiakom základných a stredných škôl do 20 rokov, ktorí nemajú ukončené stredoškolské vzdelanie. Súťažiacimi sú individuálni autori alebo tím maximálne troch autorov, ktorí sa aktívne zaujímajú o tvorbu webových stránok, programovanie, internetovú grafiku a dizajn, písanie textov a blogov na webe, tvorbu mobilných a internetových stránok so vzdelávacím obsahom.
Prihlásené práce budú hodnotiť odborníci z úspešných webových projektov a organizácií, ktorí okrem hodnotenia aj poradia začínajúcim autorom v ich prezentovaní vo svete online marketingu. O úspechu projektu rozhoduje originalita a nápad, dizajn a vizuál, technické prevedenie, ale aj responzivita, návštevnosť a bezpečnosť.
 
Ako už aj po minulé roky, súťaž obohacujú aj rôzne workshopy, diskusie a prezentácie, v tomto roku zamerané na tému bezpečnosti internetu.

Piatkový program pri stánkoch, ale i v aule, je určený aj pre školy a verejnosť. V rámci prípravy programu AMAVET nadviazal spoluprácu so združením digiQ, ktoré je taktiež, ako AMAVET, členom Digitálnej koalície a venuje sa vzdelávaniu v oblasti bezpečného internetu pre deti a mládež. Účastníkom ponúknu zaujímavú interaktívnu diskusiu o kybernetickej bezpečnosti.  

 

Podujatie je aj prvou aktivitou AMAVET-u v realizácii projektu v rámci Operačného programu Efektívna verejná správa.

 

Program (pdf 276 kB)

Podujatie na FB

Stránka podujatia

Súvisiace:

Hore
Veda v CENTRE / Vedecká kaviareň 9/2020
Agrofilm
TVT2020 prihlasovanie
sutaz FB TVT 2020
TVT2020 súťaže
Quark_9/2020
Veda v CENTRE máj
Vedecká cukráreň 5/2020
Aurelium - centrum vedy
Vírusy, vakcíny, imunita
Quark 25 rokov
kúpa časopisov jún 2016
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Publikácie Veda v CENTRE
Zaujímavosti vo vede
Bobuľové ovocie sú známe zdroje antioxidantov, no rovnako pozitívne účinky má aj ďatelina lúčna.
Zistite viac