12
Február

festival|Ekotopfilm 2018/2019 pokračuje

Začiatok
12. feb. 2019 08.30 hod.
Koniec
26. feb. 2019 21.30 hod.
Miesto
Elektrárňa, Staničná ulica 51, Piešťany
Mesto
Piešťany, Trnavský kraj, Slovenská republika
Typ podujatia
Festival
Cieľová skupina
široká verejnosť
Organizátor
EKOTOPFILM, Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava
Popis

Zaujímate sa o vedu a životné prostredie? Neváhajte a navštívte filmový festival EKOTOPFILM, ktorý prináša dokumentárne filmy práve z oblasti vedy a životného prostredia.

Ekotopfilm je najstarší festival filmov o trvalo udržateľnom rozvoji na svete (44 rokov), vyrástla popri ňom nová generácia ľudí. Festival je v súčasnosti medzinárodne uznávané a zameraním na trvalo udržateľný rozvoj ojedinelé podujatie, ktoré si získalo vysoký odborný, ale i morálny kredit na celom svete.

 

Považujeme ho za fórum najnovších a najlepších filmov pokrývajúcich celé spektrum hospodárskych, priemyslových, ale i humánnych aktivít človeka s dôrazom na trvalo udržateľný rozvoj, jedinečné spojenie vedecko-technického rozvoja a ochrany planéty Zem. Filmový festival Ekotopfilm dokázal výnimočne spojiť na jednej platforme verejný, súkromný a tretí sektor v problematike trvalo udržateľného rozvoja. Stalo sa z neho jedno z najväčších a najnavštevovanejších podujatí.

 

V roku 2019 pokračujeme:

 

Na premietania filmov a sprievodné aktivity (prednášky, diskusie, besedy) sa vstupné neplatí. Nie je možné zakúpiť lístky, ani si vopred rezervovať miesto. Odporúčame prísť v časovom predstihu. 

 

Facebook

Prezentácia Ekotopfilm

Stránka podujatia

Hore
Noc výskumníkov 2020
Quark
Vedecká cukráreň 10/2020
Aurelium - centrum vedy
pondelok s neurologiou
Quark 25 rokov
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Železo je prítomné vo všetkých biologických systémoch a bunkách.
Zistite viac