11
December

výzva|ESA - Stáž mladých absolventov 2019

Začiatok
11. dec. 2018 00.00 hod.
Koniec
16. dec. 2018 23.59 hod.
Miesto
celá Európa
Mesto
celé Slovensko, Slovenská republika, SR
Vedný odbor
Typ podujatia
Súťaž
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
Európska vesmírna agentúra
Popis

Končíte vysokú školu? Alebo už máte magisterský titul? Ak áno, môžete požiadať ESA o "stáž mladých absolventov" (YGT). Tento prestížny program trvá jeden rok a dáva úspešným uchádzačom príležitosť získať cenné skúsenosti s vývojom a prevádzkou vesmírnych misií.
 
Každý rok publikujeme približne 100 pracovných príležitostí YGT zameraných predovšetkým na inžinierov a vedcov, absolventov informačných technológií, prírodných alebo spoločenských vied a obchodu.
 
Aby ste mohli žiadať o účasť v programe YGT, musíte byť:

  • Študent v poslednom ročníku magisterského štúdia na univerzite, rovnocennom ústavu alebo práve skončený absolvent. Od uchádzačov sa vyžaduje, aby ukončili magisterský titul v čase, keď začali pracovať v spoločnosti ESA. (Ak už máte doktorandské štúdium, pozrite si prosím náš program výskumného štipendia, ktorý bude v súlade s Vaším profilom a úrovňou kvalifikácie)
  • Občan jedného z členských štátov ESA alebo jedného z európskych spolupracujúcich štátov, Slovinsko ako pridružený členský štát alebo Kanada ako spolupracujúci štát.

ESA je zamestnávateľom poskytujúci rovnosť príležitostí, ktorý sa zaviazal dosiahnuť rozmanitosť pracovných síl a vytvoriť inkluzívne pracovné prostredie. Aplikácie od žien sú podporované.


Ak potrebujete podporu s vašou žiadosťou kvôli zdravotnému postihnutiu, pošlite e-mail na adresu contact.human.resources@esa.int.

 

Vzhľadom na zapojenie Slovenska, ako štátu spolupracujúceho s ESA, sú tieto pozície prístupné aj pre talentovaných slovenských študentov. Informácie o tomto programe nájdete na webovej stránke ESA.

 

Zoznam pozícií

 

Záverečný termín pre prihlášky je už 16. decembra 2018.

Rozhovor s absolventom stáže ESA YGT v roku 2017 – 2018 v pripojenom článku.

 

Viac informácií

Súvisiace:

Hore
Veda v CENTRE / Vedecká kaviareň 9/2020
Agrofilm
TVT2020 prihlasovanie
sutaz FB TVT 2020
Quark_9/2020
TVT2020 súťaže
Veda v CENTRE máj
Vedecká cukráreň 5/2020
Aurelium - centrum vedy
Vírusy, vakcíny, imunita
Quark 25 rokov
kúpa časopisov jún 2016
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Publikácie Veda v CENTRE
Zaujímavosti vo vede
Ovos môže výrazne spestriť nutrične aj senzoricky bezlepkovú diétu.
Zistite viac