10
December

registrácia|konferencia|PyCon Sk 2019

Začiatok
10. dec. 2018 00.00 hod.
Koniec
22. mar. 2019 08.00 hod.
Miesto
FIIT STU, Ilkovičova 2 (v Mlynskej doline)
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Typ podujatia
Konferencia
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
Občianske združenie SPy
Popis

Počas tretieho marcového víkendu bude Bratislava hostiteľom konferencie PyCon SK, zameranej na jeden z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti. Ide o medzinárodnú konferenciu organizovanú komunitou nadšencov a priaznivcov programovacieho jazyka Python. Je určená každému, kto s týmto programovacím jazykom pracuje profesionálne alebo sa s ním ešte len zoznamuje. Pripravujeme pre vás tri dni zaujímavých prednášok s rečníkmi z celej Európy.

 

Hostiteľom štvrtého ročníka 22.-24. marec 2019 bude
Fakulta informatiky a informačných technológií
Slovenskej technickej univerzity v Bratislave
Ilkovičova 2, Bratislava

 

Návštevníci

Full-price (Corporate race): (90 €) Skutočná cena lístka, ak by nebol dotovaný SPy o.z. sponzorskými donáciami. Prosím kúpte si tento lístok, ak si ho môžete dovoliť.

Self funded (individual rate): (45 €) Lístok je určený pre účastníkov konferencie ci už ste nadšenec alebo živnostník.

Učiteľ: (20 €) Lístok je určený pre učiteľov ktorí sa zúčastnia aj na EduSummit. Nezabudnite si so sebou na registráciu priniesť platný učiteľský preukaz (ITIC).

Student (universita): (20 €) Lístok je určený pre študentov. Nezabudnite si so sebou na registráciu priniesť platný študentský preukaz.

Student (základná a stredná škola): (15 €) Lístok je určený pre študentov. Nezabudnite si so sebou na registráciu priniesť platný študentský preukaz.

 

Návrhy na predkladanie prednášok - do 14. 2. 2019
PyCon organizuje Python komunita pre komunitu. Pokiaľ ste spravili niečo, čo by mohlo zaujímať aj iných, alebo si myslíte, že ostatní by o tom mali vedieť, príďte nám o tom spraviť prednášku. Nenechajte sa odradiť pocitom, že nie ste expert alebo známa osobnosť. Toto je naša pozvánka, aby ste poslali návrh na prednášku, aj ak ste ešte nikdy na konferencií neprednášali. Rečníci vystupujúci prvýkrát budú uprednostňovaní.

 

EduSummit je špeciálna sekcia konferencie zameraná na vyučovanie programovania na základných a stredných školách. Tentokrát pripravujeme rozšírený, dvojdňový program pre učiteľov a nadšencov vyučovania informatiky. Počas EduSummitu sa budeme venovať inovatívnym spôsobom a metódam vo vyučovaní informatiky, pričom si komunita učiteľov má možnosť zdieľať svoje skúsenosti a vedomosti o užitočných nástrojoch.

Hlavným rečníkom bude profesor Juraj Hromkovič, DrSc., (jpg 499 kB)  ktorý pôsobí ako vysokoškolský pedagóg vo Švajčiarskom federálnom technologickom inštitúte (ETH) v Zürichu.

Srdečne pozývame učiteľov a nadšencov vyučovania informatiky, aby si prihlásili prednášku a tým sa stali spolutvorcami obsahu konferencie. Budeme organizovať aj posterovú sekciu a budeme radi, ak sa zapojíš.

 

Sponzorovanie
Aby sme mohli zabezpečiť kvalitných prednášajúcich a pritom udržať cenu vstupeniek dostupnú pre každého, potrebujeme vás, sponzorov, ktorí umožnia túto konferenciu uskutočniť. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Sme flexibilní a ochotní spolupracovať a navrhnúť s vami balíček sponzorstva, ktorý splní vaše obchodné potreby.

 

Program

Facebook

Stránka podujatia

Prílohy
Hore
Veda v CENTRE / Vedecká kaviareň 9/2020
Agrofilm
TVT2020 prihlasovanie
sutaz FB TVT 2020
Quark_9/2020
TVT2020 súťaže
Veda v CENTRE máj
Vedecká cukráreň 5/2020
Aurelium - centrum vedy
Vírusy, vakcíny, imunita
Quark 25 rokov
kúpa časopisov jún 2016
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Publikácie Veda v CENTRE
Zaujímavosti vo vede
12. apríla 1961 vyletel do vesmíru prvý človek – ruský letec a kozmonaut Jurij Alexejevič Gagarin.
Zistite viac