12
December

prezentácia|Profesia days Bratislava (2018-02)

Začiatok
12. dec. 2017 00.00 hod.
Koniec
01. mar. 2018 11.00 hod.
Miesto
Incheba, a.s., Viedenská cesta 3-7, 851 01 Bratislava
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Vedný odbor
Typ podujatia
Prezentácia
Cieľová skupina
široká verejnosť
Organizátor
Profesia, spol. s r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava
Popis

Profesia days Bratislava
28. február - 1. marec 2018, Incheba Expo

 

Veľtrh príležitostí Profesia days je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie kariérne podujatie na Slovensku, kde sa každoročne zídu tisícky záujemcov o nové pracovné príležitosti. Stretnutie kandidátov a zamestnávateľov na jednom mieste prináša obom stranám atraktívnu možnosť prezentovať sa, získať okamžitú spätnú väzbu a dozvedieť sa viac o firme aj o samotnom uchádzačovi.

 

Vystavujte na Profesia days Bratislava 2018

Hľadáte tých správnych ľudí pre svoju firmu? Obsadzujete voľné pracovné pozície, chcete posilniť svoj employer branding alebo priniesť návštevníkom podnetné myšlienky k osobnému rozvoju? Vystavujte na Profesia days Bratislava. Stretnite uchádzačov tvárou v tvár na najväčšom kariérnom podujatí nas Slovensku a nájdite svojich budúcich zamestnancov. Chcete sa zviditeľniť medzi ostatnými vystavujúcimi? Staňte sa našim partnerom. Kontaktujte nás alebo oslovte svojho account manažéra. Budeme sa tešiť, ak budete tvoriť 9. veľtrh príležitostí Profesia days Bratislava spolu s nami!

 

Pre návštevníkov pripravujeme:

  • vystúpenia top spíkrov a motivátorov na hlavnom pódiu,
  • prednáškové miestnosti plné užitočných rád,
  • kariérne poradenstvo a praktické workshopy,
  • testovanie cudzích jazykov, IT zručností a osobnostné testovanie,
  • Code Arénu a FUN zónu,
  • a viac než sto vystavovateľov. Pridáte sa k nim?

 

Práca

Na Profesia days stretneš naživo zamestnávateľov z tých najrozličnejších oblastí. Opýtaj sa na voľné pracovné pozície alebo možnosti stáže, zisti, aké pracovné podmienky a benefity firmy ponúkajú svojim zamestnancom. Na veľtrhu máš jedinečnú šancu za jediný deň osloviť viacero spoločností a presvedčiť ich o svojich kvalitách. Mená vystavovateľov postupne pribúdajú. Nájdeš medzi nimi spoločnosť, pre ktorú je radosť pracovať?

 

Vzdelávanie

Potrebuješ poradiť, ako sa predať na trhu práce? Alebo chceš otestovať svoje IT zručnosti či úroveň cudzích jazykov? Na Profesia days môžeš využiť kariérne poradenstvo, skonzultovať svoj životopis a získať hodnotné rady, ako zvládnuť pohovor alebo ako vyniknúť medzi ostatnými uchádzačmi. Na veľtrhu tiež bezplatne otestuješ svoje jazykové a PC znalosti. A chystáme aj zaujímavé prednášky a workshopy.

 

Inšpirácia

Pripravujeme.

 

Zábava

Život nie je len o práci. My v Profesii to vieme, a preto pre teba na veľtrhu príležitostí Profesia days chystáme virtuálnu realitu, fotobúdky, súťaže o hodnotné ceny i oddychové zóny. Už čoskoro prezradíme viac, sleduj nás na webe a sociálnych sieťach.

 

Stránka podujatia

Hore
Vedecká cukráreň 10/2020
sutaz FB TVT 2020
Noc výskumníkov 2020
Veda v CENTRE / Vedecká kaviareň 9/2020
Quark_10/2020
TVT2020 prihlasovanie
Agrofilm
Aurelium - centrum vedy
Quark 25 rokov
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Prvými mostami boli primitívne lávky z kmeňov stromov.
Zistite viac