29
November

registrácia|konferencia|PyCon Sk 2018

Začiatok
29. nov. 2017 00.00 hod.
Koniec
11. mar. 2018 17.00 hod.
Miesto
FIIT STU, Ilkovičova 2 (v Mlynskej doline)
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Typ podujatia
Konferencia
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
Občianske združenie SPy
Popis

PyCon SK je medzinárodná konferencia organizovaná komunitou nadšencov a priaznivcov programovacieho jazyka Python. Je určená každému, kto s týmto programovacím jazykom pracuje profesionálne alebo sa s ním ešte len zoznamuje.

Pripravujeme pre vás dva dni zaujímavých prednášok s rečníkmi z celej Európy. Piatok budeme mať (česko)slovenský deň, hlavný deň v sobotu bude anglický. V nedeľu budú prebiehať workshopy.

 

Hostiteľom tretieho ročníka 9.-11. Marec 2018 bude
Fakulta informatiky a informačných technológií
Slovenskej technickej univerzity v Bratislave
Ilkovičova 2, Bratislava

 

Návštevníci

Real Deal: (90 €) Skutočná cena lístka, ak by nebol dotovaný SPy o.z. sponzorskými donáciami. Prosím kúpte si tento lístok, ak si ho môžete dovoliť, Vaše meno zobrazíme na stránke.

Standard: (44 €) Lístok je určený pre všetkých účastníkov konferencie.

Teacher: (Early Bird 11 €) Lístok je určený pre učiteľov. Nezabudnite si so sebou na registráciu priniesť platný učiteľský preukaz (ITIC).

Student: (22 €) Lístok je určený pre študentov. Nezabudnite si so sebou na registráciu priniesť platný študentský preukaz (ISIC).

 

Návrhy na predkladanie prednášok - do 21. 1. 2018
PyCon organizuje Python komunita pre komunitu. Ak idete na túto konferenciu, stávate sa súčasťou tejto komunity. Pokiaľ ste spravili niečo, čo by mohlo zaujímať aj iných, alebo si myslíte, že ostatní by o tom mali vedieť, príďte nám o tom spraviť prednášku. Nenechajte sa odradiť pocitom, že nie ste expert alebo známa osobnosť. Toto je naša pozvánka, aby ste poslali návrh na prednášku, aj ak ste ešte nikdy na konferencií neprednášali. Rečníci vystupujúci prvýkrát budú uprednostňovaní

Pripravujeme aj sekciu pre učiteľov informatiky, cieľom ktorej je priblížiť učiteľom výhody a možnosti používania jazyka Python vo vyučovaní. Pozývame učiteľov, ktorí vyučujú programovanie v jazyku Python, aby sa podelili o svoje skúsenosti s účastníkmi konferencie a prihlásili si prednášku.

 

Sponzorovanie
Aby sme mohli zabezpečiť kvalitných prednášajúcich a pritom udržať cenu vstupeniek dostupnú pre každého, potrebujeme vás, sponzorov, ktorí umožnia túto konferenciu uskutočniť. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Sme flexibilní a ochotní spolupracovať a navrhnúť s vami balíček sponzorstva, ktorý splní vaše obchodné potreby.

Facebook

Stránka podujatia

Súvisiace:

Hore
Veda v CENTRE / Vedecká kaviareň 9/2020
Agrofilm
TVT2020 prihlasovanie
sutaz FB TVT 2020
Quark_9/2020
TVT2020 súťaže
Veda v CENTRE máj
Vedecká cukráreň 5/2020
Aurelium - centrum vedy
Vírusy, vakcíny, imunita
Quark 25 rokov
kúpa časopisov jún 2016
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Publikácie Veda v CENTRE
Zaujímavosti vo vede
V dospelosti sa naše telá skladajú z približne sto biliónov buniek.
Zistite viac