14
November

prezentácia|ChemDay 2017

Začiatok
14. nov. 2017 09.00 hod.
Koniec
14. nov. 2017 13.00 hod.
Miesto
Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave, Radlinského 9, Bratislava
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Typ podujatia
Prezentácia
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
Chemický parlament študentov FCHPT STU
Spoluorganizátori
Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave, Radlinského 9, Bratislava
Popis

"Keď nejde študent FCHPT na prax, príde prax za ním."

 

Chemický parlament študentov FCHPT STU a Klub Sokrates s podporou vedenia FCHPT STU v Bratislave sa rozhodli vytvoriť platformu pre vzájomné stretnutie a komunikáciu firiem z oblasti chemického a potravinárskeho priemyslu a študentov fakulty.

 

Zavítaj aj ty na prvý ročník podujatia ChemDay, kde ľahko nadviažeš kontakty s ľudmi, ktorí pracujú vo firmách v tvojom odbore. ChemDay 2017 sa uskutoční v utorok 14.11. 2017 v čase od 9:00- 13:00 v priestoroch FCHPT STU v Bratislave.

 

Čaká ťa 17 potencionálnych zamestnávateľov z chemického a potravinárskeho priemyslu. Na krátkych a pútavých prednáškach, sa dozvieš viac o činnosti jednotlivých firiem a tiež o ich reálnych požiadavkách na absolventov.
Pokecáš si s nimi, možno práve aj o tvojom budúcom zamestnaní. Alebo v spolupráci s nimi vymyslíš prevratné riešenie problémov, ktoré zverejníš vo svojej bakalárke, diplomovke či semestrálnom projekte. Účasť študentov 1. a 2. ročníka Ing., a 3. ročníka Bc. je na akcii považovaná za kompenzáciu výučby. Pre prvákov, druhákov bakalárskeho štúdia je účasť vrelo odporúčaná. 

 
Firmy budú mať na akcii možnosť predstaviť svoju činnosť ale najmä ponúknuť študentom možnosť spolupráce a participácie na riešení svojich špecifických úloh a problémov už počas ich štúdia (ŠVOČ, odborné praxe, témy bakalárskych a diplomových prác...) resp. predstaviť študentom možnosti ich ďalšieho uplatnenia po skončení štúdia.

 
Facebook

Hore
Aurelium - centrum vedy
Publikácie Veda v CENTRE
kúpa časopisov jún 2016
Quark_2019
Bratislavská vedecká cukráreň
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Extrapolácie 2019
Zaujímavosti vo vede
S laserom sa stretávame aj v supermarketoch pri čítaní čiarových kódov.
Zistite viac