9
November

výstava|Bibliotéka, Pedagogika, Minerály 2017

Začiatok
09. nov. 2017 09.00 hod.
Koniec
12. nov. 2017 17.00 hod.
Miesto
Incheba, a.s., Viedenská cesta 3-7, 851 01 Bratislava
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Vedný odbor
Typ podujatia
Výstava
Cieľová skupina
široká verejnosť
Organizátor
Incheba, a.s., Viedenská cesta 3-7, 851 01 Bratislava
Popis

Bibliotéka je jediným knižným veľtrhom na Slovensku, ktorý má dlhú tradíciu a neodmysliteľne patrí k jesennému koloritu hlavného mesta. Pre vydavateľstvá sa stal dôležitou formou prezentácie svojej produkcie smerom k širokej verejnosti. Vďaka žánrovej rozmanitosti si na knižnom veľtrhu prídu na svoje fanúšikovia literatúry faktu, ženských románov, sci-fi, detektívok, detských kníh, náboženskej literatúry i poézie.

Bohatú knižnú ponuku dopĺňa sprievodný program venovaný knihám a čítaniu. Na návštevníkov čakajú stretnutia s obľúbenými autormi, autogramiády, krsty kníh, dramatizované čítanie či tvorivé dielne pre deti.

 

Bibliotéku dopĺňa výstava vzdelávania a didaktickej techniky Pedagogika zameraná na prezentáciu učebníc, vzdelávacích softvérov a školských pomôcok.

 

Súbežne s 25. ročníkom medzinárodného knižného veľtrhu BIBLIOTÉKA sa bude konať aj výstava minerálov, drahých kameňov a fosílií - MINERÁLY BRATISLAVA, ktorá opäť prinesie prehliadku krásnych klenotov zeme v podobe kameňov, minerálov a fosílií nielen zo Slovenska, ale aj zo vzdialených oblastí našej planéty. Zberatelia i obchodníci vystavia svoje exponáty pre všetkých obdivovateľov klenotov z radov odborníkov aj verejnosti s možnosťou ich zakúpenia, prípadne výmeny

 

Termín všetkých troch výstav:

9. - 12. 11. 2017 v Incheba a.s., v Bratislave

Viac informácií

Súvisiace:

Podujatia
Hore
Aurelium - centrum vedy
Publikácie Veda v CENTRE
Quark_2019
kúpa časopisov jún 2016
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Pištoľové krevety sú zaujímavé morské kôrovce s jediným veľkým klepetom.
Zistite viac